1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefonlar
  3. 2.El Cihaz Alacaklara Kısa Tavsiyeler

2.El Cihaz Alacaklara Kısa Tavsiyeler

featured

Her insan gibi en yeni telefon kullanmayı isteyebiliriz. Ama bazen cebimiz bu arzularımızın önüne geçebilir. Hele ki, bu zamanlarda sıfır telefon fiyatları hepimizi 2.el telefon almaya yönlendirebiliyor. Ancak bazı kullanıcılar, önemli detayları hiçe sayılabiliyor 2. el telefon alabiliyorlar. Bunun sonucunda arızalı cihazlar alabiliyorlar.

Cebinizdeki paranın en iyi kullanılmasını istiyorsanız  ve parasının en iyisini  elde etmek istiyorsanız,2.el bir akıllı telefonu satın almak için en iyi zaman, bir üst modelin piyasaya çıktığı zamanın hemen ardından gerçekleşir. Bir üst model almak isteyen kullanıcı bu zamanlarda telefonunu satışa çıkarır. ve bir üst modelini almak için dolayısıyla hemen elinden çıkarmak isteyecek Bu sayede hem ucuz hemde kaliteli telefon denk getireceğiz.

TELEFON”DA HANGİ ÖZELLİKLER OLSUN

2. El cihaz almadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. mesela; sürekli resim mi çekeceksiniz? Telefonda sürekli sosyal medya hesaplarınıza”mı giriş yapacaksınız? Telefondan oyun oynamak mı istiyorsunuz? bu sorulara cevap verdikten sonra telefon alabilirsiniz

Aradığınız minimum özelliklere ve kullanmak istediğiniz Android veya apple  cihazlara karar vererek başlayın. Ayrıca, ekran boyutunun ihtiyaçlarınızı karşılayacağını ve ne kadar harcama yapabileceğinizi düşünün.

 

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ben ne zaman 2. el telefonu bulaşsam kesin bir sorun yaşıyorum. Iphone XR aldım kafam rahat. Size de tavsiye ederim. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.