İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. 2020 Yılının Başlarında Piyasaya Sürülecek En İyi PC Oyunları

2020 Yılının Başlarında Piyasaya Sürülecek En İyi PC Oyunları

Merhabalar, bugün ki LiSTEPLUS kategorimizde 2020 yılının başlarında çıkacak olan en iyi PC oyunlarını ele alacağız.

Listemize Dragon Ball Z: Kakarot ile başlıyoruz.

Çıkış tarihi: Oyun şuan sunuldu. 

Oyun serisinin efsane savaşları ile desteklenen yan görevler, balıkçılık ve yıkılabilir savaş alanlarıyla Dragon Ball Z evrenini en yoğun şekilde deneyimleyebileceğiniz bir aksiyon rol yapma oyunu.

Temtem

Çıkış tarihi: Şuan Çıktı 

Oyunun temeli PC’de deneyim edebileceğiniz bir Pokémon MMO oyunudur. Tekli ve online hikaye görevlerinin bir parçası olarak diğer oyuncular ile egzersiz yapıp, takas ve savaş sistemleri ile doyasıya keyif sürebilirsiniz.

The Walking Dead: Saints and Sinners

Çıkış tarihi: 23 Ocakta Çıktı

Zombi esareti altında olan, hemen hemen sular altında kalmış New Orleans’ı kurtarmak için NPC gruplarıyla birlikte ya da onlara karşı çalıştığınız sadece VR olan başarılı bir hayatta kalma oyunu.

Journey to the Savage Planet

Çıkış tarihi: 28 Ocak (Bugün)

Savage Gezegeni’ne Yolculuk “No Man’s Sky” gibi gözükebilir, fakat daha önce keşfedilmemiş, gidilmemiş bir gezegende geçen ve iki oyunculu kooperatif desteğiyle hayatta kalmaktan daha fazlasını size verebilen bir pc oyunu.

Warcraft 3: Reforged

Çıkış tarihi: 28 Ocak (Bugün Çıktı)

Yeni başarılı grafikler, Chaos Reign ve Frozen Throne ek paketleri, denge ayarlamaları ve modern çok oyunculu özelliklerin yanı sıra geliştirilmiş dünya editörü ile RTS klasiğinin yeniden yapımı 2020 yılında oyuncularıyla buluşuyor.

Şubat Ayında Çıkacaklar ;

Zombie Army 4: Dead War

Çıkış tarihi: 4 Şubat

Dört oyunculu online ile Sniper Elite zombi spin-off’larının üçlemesinin bağımsız devamı. Düşmanınız zombi Hitler ve zombi Hitler’in ordusu.

Mega Man Zero/ZX Legacy Collection

Çıkış tarihi: 25 Şubat

Filtrelenmiş özel grafiklerle (daha yumuşak, kenar yumuşatılmış bir görünüm veren) veya orijinal oynama seçeneği ile Mega Man Zero 1, 2, 3 ve 4, Mega Man ZX ve Mega Man ZX Advent’i içeren bir koleksiyon Şubat ayında sizlerle.

Conan Chop Chop

Çıkış tarihi: 25 Şubat

1 Nisan şakası olarak duyurulan birden fazla oyunculu hack and slash. Ama tam olarak bilemeyiz, belki de gerçekten kalititeli sağlam bir oyundur.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Çıkış tarihi: 27 Şubat

Valve’ın Auto Chess Oyunu Haftaya Açık Beta Olacak

One Punch Man’ı gerçekten bilmiyorsanız, adı Saitama’dır ve sıkı günlük egzersiz rutini nedeniyle herhangi bir kötü adamı tek bir yumrukla yenebilir. Mağlup edilemeyen bir karakterin etrafında 3v3 dövüş oyununu nasıl yapılabilir emin değilim, bu yüzden Saitama’nın gücünün birazcık değiştirildiğini varsayıyorum.


Mart Ayında Çıkacak Olanlar

Ori and the Will of the Wisps

Çıkış tarihi: 11 Mart

Zorlu bölüm sonu canavarlarına ve dokunaklı bir hikayeye sahip, aydınlık bir platform oyunu olan Ori and the Blind Forest’in devamı. Uzun bir süredir devam eden yüksek umutlarımız var.

Doom Eternal

Çıkış tarihi: 20 Mart

Doom 64

Çıkış tarihi: 20 Mart

Adından da anlaşılacağı gibi, Doom 64 başlangıçta Nintendo 64 için çıkmıştı ve başka hiçbir platformda yoktu. Ultimate Doom’un devamı Doom Eternal ile aynı anda PC’ye gelecek.

Mount & Blade 2: Bannerlord

Çıkış tarihi: Mart (Erken Erişim)

Oldukça uzun süredir beklediğimiz Mount Blade 2020 yılında nihayet bizlerle. Ortaçağ zamanlarını yansıtan harika kılıç ve kalkan oyunu Mount & Blade’nin birinci serisinin devamı Şubat ayında kullanıcılarla Simüle edilmiş bir feodal ekonomi, diplomasi sistemi ve büyük saldırı ve savunma kuşatma savaşları, şimdiye kadar gördüğümüz açık uçlu rol yapma oyunlarının sadece birkaç önemli noktası bu oyunda sizlerle.

Bleeding Edge

Çıkış tarihi: 24 Mart

Hellblade ve DMC: Devil May Cry geliştiricisi Ninja Theory’den çok oyunculu bir savaşçı. Team Fortress 2 veya Overwatch’a oldukça benziyor.

Nisan Ayında Çıkacak Oyunlar

Cyberpunk 2077, Eylül ayına kadar ertelendi fakat 2020 senesinin Nisan ayında bazı ilginç oyunlar geliyor. İşte bunlardan bir kaçı:

  • Resident Evil 3 Remake
  • Trials of Mana
  • Gears Tactics
  • Grounded
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. beyzaa_avatar

    paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.