1. Ana Sayfa
  2. LiSTEPLUS
  3. 2020’de Çıkacak Oyunlar ve Çıkmış Oyunları sizler için derledik..

2020’de Çıkacak Oyunlar ve Çıkmış Oyunları sizler için derledik..

2020’de Çıkacak Oyunlar ve Çıkmış Oyunlar

2020 yılının ilk aylarından itibaren dünyanın birçok noktasında koronavirüs salgını etkisini göstermeye başladı. İlk aydan itibaren birçok insan salgından korunmak için veya devletlerin vermiş oldukları kararlar neticesinde uzun bir süre evde kalmak zorunda kalıyor. Tam da bu günlerde bilgisayar oyunlarının oynanma sayılarında ciddi bir artışın yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda 2020’de çıkacak oyunlar listesini inceleyebilirsiniz. Listede şuan çıkmış oyunlarda bulunuyor hadi listemize geçelim.

Watch Dogs: Legion

Ana karakter algısının kaldırılacağı oyunda tüm karakterlerin özgür bir şekilde kontrol edilebilmesine imkan sunuluyor. En önemli detay ise oyunun yeni versiyonunda ölen bir karakteri geri getirmek mümkün olmayacak.

Doom Eternal

Bir önceki versiyonuna kıyasla oyun içerisinde İblis artışının yaşandığına dikkat çekiliyor. İblis ile doğru orantılı olarak silah çeşitliliğinde de bir artışın meydana geldiğinin de altı çizilmektedir. Online olarak da oynanabilecek bu oyun, oyun tutkunları için heyecan uyandırıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord (ÇIKTI)

Bir Türk firması olan TaleWorlds’un 9 yıl önce çıkardığı ve unutulmaz oyunlar arasında kabul edilen Mount & Blade’in yeni versiyonun geleceğinin haberleri çıktığı günden beri oyun severlerin merakla beklediği bir oyundu. Tam 9 yıl ounun çıkmasını bekleyen oyun severler geçtiğimiz gün oyunun çıkması ile oyuna akın ettiler , TaleWorlds‘un neler sunduğuna gelecek olursak , Geçen 9 yılın ardından yeni oyunda oyunculara daha özgür davranmaları için imkan sağlandığı görülüyor. Oyun içerisinde en dikkat çekici noktalarından birisi de karakterlerin kendi ecelleriyle ölebiliyor olması. Ölümün ardından ise karakterlerin çocuklarıyla oyuna devam edebiliyor steam’da satışa çıkması ile birlikte Mount & Blade II: Bannerlord Satış rekorları kıracağa benziyor . Oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz..

Resident Evil 3 Remake

Capcom tarafından geliştirilen oyunun remake yapılması hayranları tarafından sıklıkla dile getiriliyordu. Hayranlarını heyecanlandıran yeni oyunda korkutucu atmosferin yeni grafik teknolojileriyle nasıl bir hal alacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Cyberpunk 2077

CD Poject ilk kez FPS oyun tarzına geçiş yapıyor. Rol yapma oyunlarında büyük bir deneyim sahibi olan yapım şirketinin FPS oyunun nasıl olacağı merak edilmektedir. Cyberpunk 2077 oyunu her ne kadar FPS olsa da rol yapma ögeleriyle bir arada harmanlandığının altı çiziliyor. Gerçek yaşamın detaylarını da içerisinde barındıracak oyunun kısa sürede popüler olacağını ifade edebiliriz.

 

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla , Bizleri Vikinglere götürüyor. Vikingler döneminde geçecek olan oyun diğer assasin creed ürünlerinden biraz ayrılacağa benziyor..
Assasin Creed Origins ile birlikte alışılmış olan assasin serisini farklı noktaya çeken frma Odysey ile eski görkemine kavuşmuştu şimdi ise Valhalla ile satış rekoru kırma peşinde..
Oyunun Videosu çok tatmin edici duruyor sizlerle paylaşmak istedim buyrun 🙂

Listede yer alan oyunların hemen hepsi yüksek grafik özelliklerine sahip olduğundan dolayı internet siteleri üzerinden minimum sistem gerekliliklerini kontrol ettikten sonra satın almanızı tavsiye etmekteyiz.

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Aşık Odur Hakk'ı Seve, Hakk Derdine Kıla Deva. Bizim için Hayır Dua , Kılanlara Selam Olsun..

Yorum Yap