1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aamir Khan bakın yeni filmini nerede çekecek!

Aamir Khan bakın yeni filmini nerede çekecek!

thumbs_b_c_d1c10d7e16e2208feadbc8dfa1205459

Ünlü Dünya yıldızı ve Bollywood’un vazgeçilmez ismi Amir Khan, yeni filmine koronavirüs tedbirleri kapsamında ara vermişti.

1994 ABD senesinde sinema da ekranlarda yer alan Forrest Gump filminin uyarlaması olan “Laal Singh Chaddha” filmini Kovid-19 pandemisi sebebiyle yarım kalmıştı.

YENİ YER NİĞDE!

Hindistan’da filmi yarıda bırakan ünlü aktör Aamir Khan, filmin geriye kalan çekimlerini tamamlamak için Niğde’de yer baktı. Aamir Khan, filminin kalan çekimlerinin bir kısmını Çamardı ilçesindeki Demirkazık Dağı’nda ekim ayında yaklaşık 300 kişilik bir set ekibiyle 45 günde çekmeyi düşünüyor.

Ayrıca, Aamir Khan’ın İstanbul ve Adana’da çekim yapacağı gelen bilgiler arasında.

Aamir Khan ile birebir görüşen Vali Yılmaz Şimşek, dünyaca başarılı aktöre, Niğde Gazozu ikram etti.

FİLMİN ÇEKİMİ SIRASINDA GEREKLİ DESTEĞİ GÖSTERECEĞİZ”

“Bu filmin çekimi sırasında gerekli desteği göstereceğiz, her türlü yardımı yapacağız. Daha önce ilimizde ‘Mavzer’ filmi çekilmişti. İnanıyorum ki bunların devamı gelecek. Niğde ve Aladağlar, Demirkazık bölgesi film çekimi açısından da marka haline gelecek.

Yaptığımız marka şehir projesinde de marka yüzümüz, Demirkazık Dağı idi. Demirkazık özelliğine uygun olarak film yapımcılarını cezbediyor. Bu filmi gören kitleler, bu bölgeyi görmek isteyecekler.

Bu film çekildiği zaman, Demirkazık bölgesi, dünyada tanınır hale gelecek. Hintler açısından bir destinasyon olacağına inanıyorum. Şu anda ekip nerelerde çekim yapacaklarını tespit ediyor.

Demirkazık bölgesini tespit etmiş durumdalar. Ekim ayı içinde yaklaşık 300 kişilik bir ekip, 45 gün boyunca çekim gerçekleştirecek. Özellikle bir savaş sahnesinin bölgemizde çekilmesi planlanıyor.”

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap