1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Adobe uygulamaları 2 ay boyunca ücretsiz

Adobe uygulamaları 2 ay boyunca ücretsiz

adobe2ayücretsiz

Çin’den tüm dünyaya yayılan koronavirüse sebebiyle tüm uzmanlar dışarıda dolaşmanın virüsün yayılma hızının arttırabileceği yönünde görüşler belitti. 

Bundan kaynaklı tüm uzmanlar, sağlık bakanları vatandaşlarının evde kalmaları yönünde çağrılarda bulundu. Hatta bilindiği üzere bazı ülkelerde sokağa çıkma yasağı getirilirken, ülkemizde de 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağı bulunuyor.

Durumlar bu şekilde gerçekleşince dünyanın genelinde büyük bir yardımlaşma, farkındalık ve beraberlik havası başlamış durumda.
Teknoloji şirketleri de bu duruma yanıtsız kalmıyor ve ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Bu dev şirketlerin yaptığı indirim ve yardımlardan dolayı kullanıcılar oldukça memnun. Koronavirüs sebebiyle bazı adımlar atan firmalar arasına son olarak da Adobe katıldı.

Adobe tarafından kısa bir süre önce yapılan açıklamaya göre Adobe uygulamaları yaklaşık 60 gün boyunca ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetinde olacak. Böylelikle Adobe Creative Cloud ücretsiz olarak kullanıcıların bilgisayarlarında yerlerini alacak. Adobe Creative Cloud uygulamaları başta Photoshop ve Premiere Pro olmak üzere birçok uygulamanın yer aldığını da altını çizmekte fayda var.

Öğretmenler ve öğrenciler için hazırlanan bu yeni kampanyanın, evde devam eden eğitim sürecine katkı sağlaması düşünülerek oluşturulmuş olduğununda bilgisini sizler ile paylaşalım.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap