1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Antalya’da akılalmaz olay! 4 Kişilik Aile ölü bulundu

Antalya’da akılalmaz olay! 4 Kişilik Aile ölü bulundu

Türkiye bugün farklı bir haber ile sallandı!
Antalya’da ikisi çocuk dört kişilik bir aile evlerinde ölü bulundu, baba mektup bıraktı; apartman dairesi siyanür endişesi nedeniyle boşaltıldı.

Antalya’da aynı aileden 2 ve 7 yaşında olan ikisi çocuk dört kişi bir evde ölü bulundu. Aileden haber alamayan yakınlarının polisi aramasıyla olay yerine gelen 3 polis ve 3 sağlık görevlisi evdeki kokudan etkilenerek hastaneye kaldırıldı. İki çocuğuyla beraber ele ele tutuşmuş şekilde bulunan baba Selim Şimşek’in geriye bıraktığı mektubunda maddi zorluk çektiklerini ifade ederek, “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok” yazdığı belirtildi. Bina siyanür endişesi nedeniyle boşaltılırken, polis ve Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehditler (KBRN) ekiplerinin çalışmasını tamamladıktan sonra Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olay, bugün saat 02:00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi 1315 Sokak Talip Yörükoğlu Apartmanı’nda meydana geldi. Şimşek ailesinden haber alamayan bir yakını, dün saat 20:00 sıralarında eve geldi. Zile basan yakını, kapının açılmaması üzerine geri döndü. Gece yarısı yeniden eve gelen aynı kişi, yine kapının açılmaması üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, Cumhuriyet savcısının talimatıyla kapıyı çilingir yardımıyla açtı.

Baba ve çocukların cansız bedeni el ele bulundu

Eve giren polis ekipleri, salonda Selim Şimşek ve çocukları Ceren ile Ali Çınar‘ın ele ele cansız bedenlerini buldu. Evin diğer bölümlerini de kontrol eden polis, banyoda da anne Sultan Şimşek‘in cesedini buldu.

Yorum Yap

Yorum Yap