1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Arka Sokaklar’ın Yeni Şule Çobanı’nı Görenler Şok Oluyor!

Arka Sokaklar’ın Yeni Şule Çobanı’nı Görenler Şok Oluyor!

featured

Kanal D’nin en uzun süre yayın alan dizilerinden biri olan Arka Sokaklar 14. yeni sezonu için gün sayıyor. Diziye yeni katılan oyuncular arasında en çok merak edilenlerden biri ise Hüsnü Çoban’ın kızı Şule oldu. Bu sezon Şule karakterine Ecem Öz hayat verecek.

Türk televizyon tarihinin en uzun dizisi olan Arka Sokaklar, 14. yeni sezona bomba gibi dönüş yapacak. Yeni sezonda diziden ayrılan isimler kadar kadroya yeni giren isimler de merakla beklenen isimler oldu!

Yayın hayatına ilk kez 2006 yılında başlayan Arka Sokaklar tam 13 sezondur Kanal D ekranlarında cuma akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Yeni sezon çekimlerinin başladığı dizide en çok konuşulan isimlerden biri de Şule Çoban’a hayat verecek olan Ecem Öz oldu. 

5 çocuğu olan Hüsnü Çoban’ın kızı Şule Çoban’a daha önce genç oyuncu Manolya Azize Aşık hayat veriyordu. Hüsnü Çoban’ın ikinci kızı olan Manolya Aşık’ın 14. sezonda dizide ayrılacağı yapımcı tarafından açıklandı. 

Bez Bebek, Beşinci Boyut, Sis ve Gece, Doksandokuz – Kimse Yoksa O Var, Kayıp Prenses, Yemin, İyilik Kervanı ve Umut Yolcuları gibi birçok dizide rol alan Manolya Aşık son olarak Şule Çoban karakterine hayat veriyordu. 

Yeni Şule Çoban netleşti: Diziye 14.sezondan itibaren güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncu Ecem Öz de katıldı. Şule’nin büyümüş halini canlandıracak olan Ecem Öz yeni bölümlerde karşımıza çıkacak. 

Dizide Hüsnü Çoban’ın kızı, Şule Çoban’a hayat verecek olan isim Ecem Öz 14 yıldır ajansa kayıtlı oyuncu.  

Ecem Öz

1,58 boyunda, ela gözlü ve kahverengi saçlı olan güzel oyuncu diziye yeni bir tat getirecek.

Ecem Öz

Ecem Öz, 2016 – Yumoş 2016 – Lc Waikiki 2017 – Becel 2017 – Ülker reklam filmlerinde boy göstermiştir.

arkasokaklar
Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap