İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Assassin’s Creed Valhalla Hakkında İpuçları

Assassin’s Creed Valhalla Hakkında İpuçları

featured

Assassin’s Creed Valhalla Hakkında İpuçları

Online ve Offline Hikayeli video oyunları Türkiye’de büyük bir talep görmektedir. Bu talep arasında Assassin’s Creed serisi önemli bir yere sahiptir. Tüm dünyada sevilerek oynanan bu oyunun farklı serileri, Türkiye’de yüz binlerce genç oyuncu tarafından uzun yıllarca oynandı. Assassin’s Creed serisinin yakın zaman içinde çıkacak olan yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla ’nın fragmanı yakın zaman önce yayınlandı.

Assasin's Creed Valhalla

 

Özellikle son dönemde trend olan Viking dizileri ve Viking oyunlarına bir katkı da Assassin’s Creed serisinden geldi. Oyunun ön tanıtımında görüldüğüne göre Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuları Viking döneminde oyun oynamalarını sağlayacak bir senaryoya sahip. Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Assassin’s Creed Valhalla’nın tanıtımı Twitch canlı yayınında yapıldı.

Assassin’s Creed Valhalla Ne Zaman Çıkacak

Assassin’s Creed Valhalla ’nın tanıtımının 30 Nisan tarihinde yapılmasından sonra çok sayıda oyuncunun gözü, oyunun ne zaman çıkacağına yöneldi. Oyunun kesin çıkış tarihi hakkında bir bilgi paylaşmayan Ubisoft, oyuncuların bu konudaki meraklarını gidermedi. Ancak profesyonel çok sayıda oyuncuya göre oyun sonbahar aylarında ve özellikle de Ekim ayında piyasaya çıkacak. Bunun sebebi ise Assassin’s Creed serisinin daha önceki oyunlarının neredeyse hepsinin sonbahar aylarında çıkması.

Özellikle Ekim ayı, serinin en çok oyununun piyasaya çıktığı ay olarak biliniyor. Ancak yine de oyuncuların tahminlerine bakarak bu aylarda çıkacağına dair bir umuda kapılmamak gerekiyor. Zira oyunun farklı bir dönemde çıkarak rutini bozması ve sürpriz yapması gibi bir durum da söz konusu olabilir.

Önerilen Yazı
2020’de Çıkacak Oyunlar ve Çıkmış Oyunları sizler için derledik..

Assassin’s Creed Valhalla’nın Senaryosu

Assassin’s Creed Valhalla’nın popüler film ve dizilerin yaptığı gibi yalnızca Vikinglerin barbar ve savaşçı yönlerine odaklanmayacağı, oyun ile ilgili önde gelen yorumlar arasında. Ubisoft oyunun senaryosunun ne olduğu ile ilgili de resmi bir açıklama yapmadı. Ancak birçok oyuncu ve oyun yorumcusu yayınlanan fragmandan yola çıkarak bu konu ile ilgili senaryolar üretti.

Buna göre oyun Vikinglerin yaşayabilecekleri bir alan elde etmek amacıyla İngiltere topraklarına saldırdığı 9.yüzyılda geçecek. Vikinglerin savaşçılığı yanında ticaret ve denizcilik gibi faaliyetlerinin de oyunda yer alması bekleniyor. Oyunla ilgili soruların tam olarak yanıtlanabilmesinin tek yolu olarak, oyunun piyasaya çıkacağı tarihi beklemek olarak görünüyor.

 

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Aşık Odur Hakk'ı Seve, Hakk Derdine Kıla Deva. Bizim için Hayır Dua , Kılanlara Selam Olsun..

Yorum Yap