1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Babalar Günü Haziran’ın Kaçında ? Babalar Günü Ne Zaman ?

Babalar Günü Haziran’ın Kaçında ? Babalar Günü Ne Zaman ?

babalar-günü

Haziran ayına girmemizle birlikte aklımıza gelen özel tarihlerden biriside Babalar Günü.. Peki hayatımızda oldukça büyük yerleri olan babalarımızın babalar günü ne zaman ? Babalar Günü Haziran’ın kaçında ? Babalar günü haziran ayının kaçına denk geliyor ?

Babalar Günü Haziran’ın kaçında ? Babalar günü haziran ayının kaçına denk geliyor ? Sorularının cevabını haberimizde bulabilirsiniz, ayrıca babalar gününe ne alırım diye düşünüyorsanız size harika önerilerimiz var!

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Babalar günü bu sene yani 2020’de 21 Haziran Pazar günü kutlanacak. Her sene olduğu gibi babalar günü bu senede haziran’ın 21.gününde kutlanacak.

BABALAR GÜNÜNE NE ALMALIYIM?

Eğer babama sürekli aynı hediyeleri alıyorum, bunlar artık eskidi yeni önerilere ihtiyacım var diyorsan, editörlerimizin bu konuda harika bir fikri var.

 

“Babalar gününe ne almalıyım”? Babalar gününe farklı ve değişik bir hediye arıyorsanız bu hediyeyi kendiniz tasarlamayı düşünün. Örneğin bu güne kadar babanızla çekindiğiniz fotoğrafları bir albüme dönüştürebilirsiniz. Bu hediye babanız için hem değerli, hemde unutulmayan bir hediye olacaktır.

İkinci önerimiz ise, babanızın yapısına bağlı. Eğer babanız gündelik hayatta yoğun çalışıyor ve telefonun kılıfına önem vermiyorsa, ona babalar gününde hem basit bir hediye alarak, hemde onun belkide bilmediği bir şeyi ona hediye edebilirsiniz. Babanızın telefon kılıfını onun isim soy ismi gibi, tuttuğu takım gibi zevkine ve tutkusuna göre yenileyebilirsiniz. Hem her telefonu kullandığında aklına gelecek, hemde görsellik bakımından herkesin dikkatini çekecektir.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Sağlık Meslek Lisesi / 17 Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar. (Hadis-i Şerif)

Yorum Yap