1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Beşiktaş’da Karius dönemi sona erdi

Beşiktaş’da Karius dönemi sona erdi

Loris Karius

Beşiktaş Alman Kaleci Loris Karius yaşadığı serüvenin sonuna geldi. 

Beşiktaş’ın büyük umutlarla Liverpool’dan kiraladığı Karius sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini Instagram hesabından paylaştı.

Koronavirüs sebebiyle liglere verilen ara sebebiyle Karius oynamadığı dönemin ücretlerini talep etti. FIFA’ya başvuran ve geçmiş dönem alacaklarının üstüne birde, virüs sebebiyle oynanmayan maçların da ücretini talep eden Karius ile yollar ayrıldı.

Karius Instagram hesabından şu notları yazarak Siyah Beyazlı camiaya veda etti.

”UTANÇ VERİCİ”

Ayrılığı Intagram hesabından taraftarlara duyuran Alman file bekçisi, “Böyle bir şeyi yapmak utanç verici ama böyle bir şey yapmamak ve durumu sorunsuz bir şekilde çözmek için her şeyi denedim ancak sonun böyle olması yazık oldu. Yönetimle tekrar tekrar konuştum, aylardır sabırlıydım ama sorunu çözmek için hiçbir şey yapmadılar. Yönetim, benim önerilerimi  maaşımda kesinti yaparak reddetti. Beşiktaş’ta oynamak her zaman güzeldi, Beşiktaş bu tutkulu taraftarlarıyla her zaman gurur duyabilir. İyi ve kötü günde her zaman desteklediğiniz için sizleri hep iyi hatırlayacağım. Kulüp personeline, tüm takım arkadaşlarıma ve antrenörlere teşekkür ederim. İlk günden beri bana kucak açtınız. Çok teşekkür ederim. Şampiyon Beşiktaş!” ifadelerini dile getirdi.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Nooldu.net Spor Müdürü. Başta spor olmak üzere tüm haberler..

Yorum Yap