İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Buket Aydın Cumhurbaşkanı Erdoğan’la uçakta pozunu paylaştı

Buket Aydın Cumhurbaşkanı Erdoğan’la uçakta pozunu paylaştı

featured

Kemal Kılıçdaroğlu ile 31 Mart öncesi yaptığı röportajda oldukça tepki alan Kanal D Haber spikeri Buket Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya ziyaretine eşlik etti.

Geçtiğimiz aylarda Kanal D’deki işinden kovulduğu ortaya atılan, ancak aynı yerde görevini sürdüren Buket Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın günü birlik Rusya ziyaretine eşlik etti. Aydın’ın uçakta paylaştığı poz ise sosyal medyada ses getirdi.

Uçağın Türkiye’ye dönüşü sırasında Cumhurbaşkanı’na önemli konu başlıklarına ilişkin sorular sorduğunu belirten Buket Aydın, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Taraflı gazetecilik mi yapıyor?: Ancak Aydın’a gelen yorumlarda hem destek hem de tepkilerin olduğu görüldü. Kimileri Aydın’ın işini yaptığını savunurken kimileri de ünlü spikeri taraflı gazetecilikle suçladı.

Kahkahalarla güldünüz mü?: Fotoğrafın altına gelen yorumlarda Buket Aydın’a 31 Mart seçimleri öncesi Kemal Kılıçdaroğlu ile viral olan röportajı da hatırlatıldı. Aydın’a “Cumhurbaşkanın karşısında da kahkahalarla güldünüz mü?” sorusu soruldu.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap