İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Neler Oluyor ?
  3. Bursa’da çıkan çatışmada bir polis memuru şehit oldu!

Bursa’da çıkan çatışmada bir polis memuru şehit oldu!

featured

Son Dakika.. Bursa’da iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada müdahale etmek için olay yerinde bulunan polis memuru olay yerinde yaralanarak hastahaneye götürüldü. Yapılan tüm müdahalele rağmen kurtarılamayan polis memuru şehit oldu.

Bursa’nın merkez ilçelerinden Yıldırım ilçesinde Hacivat Mahallesi 8’nci Engin Sokak’ta 2 grup arasında henüz sebebi belli olmayan bir sebepten çıkan kavga, silahlı çatışmaya dönüştü. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekibi sevkedildi. Çatışma sırasında 1’i polis 5 kişi silahla yaralandı.

POLİS MEMURU KURTARILAMADI

Yaralılar ambulanslarla farklı hastanelere kaldırılarak, tedavi altına alındı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan bir polis memuru, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. İki yaralının da durumunun ağır olduğu aktarıldı.

Bakan Soylu ise polislerin şu zamanda görevlerini en zor ve en iyi şekilde yaptıklarını belirterek olaya sessiz kalmadı ve tepki gösterdi.

Soylu ayrıca, “Zihniyeti çürümüşlere rağmen kamu güvenliği, kamu düzeni sağlanmaya devam edilecektir. Başımız sağ olsun…” notlarını da paylaşımına yazdı.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Nooldu.net Spor Müdürü. Başta spor olmak üzere tüm haberler..

Yorum Yap