İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ÇGHB 2’de Yıllar Sonra Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan sahne alacak!

ÇGHB 2’de Yıllar Sonra Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan sahne alacak!

Kanal D’nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’da yılbaşı özel programın’da sürpriz konuklar yer alacak.

 

Fragmanı yayınlanan sevilen BKM programında , seyircileri büyük bir sürpriz bekliyor.31 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan bölümün fragmanı gösterime sunuldu.

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının yılbaşı özel bölümünde büyük bir sürpriz izleyicileri bekliyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yılbaşı özel bölümünde Demet Akbağ ile Bir Demet Tiyatro keyfi yaşanacak. Böylelikle bir döneme damga vuran Bir Demet Tiyatro yıllar sonra yeniden sahneye çıkmış olacak.

25 yıl sonra yeniden sahnede olacak olan Bir Demet Tiyatro’nun fenomen karakterleri Mükremin ve Lütfiye Çıtır karakterleri ÇGHB’da yılbaşı özel programında yeniden hayat bulacak.
1990’lı yıllara damgasını Vuran Bir Demet Tiyatro ;
Tiyatro havasında çekilen televizyon yapımlarına ön ayak olan, Yılmaz Erdoğan‘ın yazıp, başrolde oynadığı “Bir Demet Tiyatro” ilk olarak 1995 yılında yayınlandı. Türkiye’nin ilk seyircili sitcomu olan “Bir Demet Tiyatro”da orta sınıf bir işçi ailesinin yaşadıkları, ailenin 30 yaşlarındaki işsiz ve bıçkın oğlu Mükremin, sivri dilli ve zeki kız kardeşi Lütfiye, fantezileriyle oduncunun karısı Feriştah gibi karakterler aracılığıyla izleyiciye aktarılır.
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Nooldu.net Spor Müdürü. Başta spor olmak üzere tüm haberler..

Yorum Yap