1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Cimbom, Belhanda’yı göndermek istiyor!

Cimbom, Belhanda’yı göndermek istiyor!

Belhan'da-gidiyor-mu

Koronavirüs salgını sebebiyle her kulüp ekonomik anlamda zor günler geçirirken, Galatasaray’da bu süreçte Belhanda’yı satmayı düşündüğü iddia edildi.

Faslı tecrübeli futbolcu Belhanda için Arap Kulüplerinin devrede olduğu bilgisi aktarıldı. Galatasaray‘ın 3 tane Arap kulübünden herhangibiriyle anlaşması yönünde, sarı-kırmızılıların maaşında indirime gitmeyi kabul etse bile Belhanda’yı satma kararı aldıkları aktarıldı.

ÇİN’DEN DE TEKLİF VAR

Diğer yandan transfer konusunda oldukça bonkör olan Çin Ligin’den de Belhanda’ya teklif geldi. Suudi Arabistan ekipleri Al-Nasr, Al-Ittihad ve Al-Duhail’in Belhanda’yı kadrosuna katmak için faaliyet göstermiş olduğu belirtilirken, Çin’den de teklif geldiği yönünde ki haberlerin Arap kulüplerine karşı daha pasif kaldıkları aktarıldı.

Sarı Kırmızılılar; Belhanda‘nın satışından 10 milyon euro kazanç elde ederek, UEFA’nın Finansal Fair Play engeli adına önemli bir adım atmak istiyor.

95 MAÇTA ŞANS BULDU!

Galatasaray’da geldiğin günden bu yana 95 maçta forma alan Younes Belhanda, bu maçlarda takımına 12 gol, 22 asistlik katkıda bulundu.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap