1. Ana Sayfa
  2. Neler Oluyor ?
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de ki ezan konusuna ateş püskürdü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de ki ezan konusuna ateş püskürdü!

cumhurbaskani-erdogan-ezan-tepkisi

İzmir’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen utandırıcı olay sonrasında Başkan Erdoğan adeta ateş püskürdü.

NOOLMUŞTU ?

İzmir’de geçtiğimiz günde farklı camilerin minarelerinden Çav Bella çalınması, tüm vatandaşlar tarafından haklı olarak tepkiye sebep oldu.

Bu konunun üzerine ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’de ezan sistemine erişilerek minarelerden müzik dinletilmesine de oldukça tepki gösterdi.

CHP YÖNETİCİLERİ ZEVKTEN DÖRT KÖŞE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İzmir’de camilerin hoparlörlerine sızan alçaklar saygısızca yayınlar yaparken o ildeki CHP yöneticileri zevkten dört köşe sosyal medyadan bu rezilliği aktarıyor.

BUNLARIN HAYALİNDE…

Bunların hayalinde cami minarelerinden ezan yerine başka ses duymak vardır.

Şundan emin olsunlar bu milletin son ferdinin son damla kanı toprağı ıslatmadan o hayallere kavuşamayacaklar. CHP’nin bu halkın ortak değerlerini istismar ettiğini artık herkes görüyor.

SALGIN BAŞLADIĞINDA CHP’LİLER GARİP BİR HEYECANA KAPILDI

Türkiye için buhran yabancı bir kavram değildir. Bu ülke geçmişte CHP döneminde yeterli ekmek bulamadığı için karne ile ekmek buhranını yaşamıştır. Yaşatan kimdir? CHP. Bu ülke geçmişte demokrasiyi açık oy gizli tasnif olarak gören faşist kafanın buhranını yaşamıştır.

Salgın başladığında CHP’liler garip bir heyecana kapıldı. Hükümet yıkılacak meydan kendilerine kalacaktı. Krizi fırsata çevirme heyecanı tüm belliklerini kaplamıştı. Rabbimin yardımı ve milletimizin desteğiyle bu salgın krizini geride bırakıyoruz.” ifadelerini dile getirdi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap