İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Neler Olacak ?
 3. Deccal ile Konuşan Sahabe ve Deccalin bulunduğu gizli ada..!

Deccal ile Konuşan Sahabe ve Deccalin bulunduğu gizli ada..!

featured

Deccal ile Konuşan Sahabe ve Deccalin bulunduğu gizli ada..!

Deccal dünyanın bir yerinde şu anda bizimle birlikte yaşıyor ve onun ortaya çıkışı için Zaman giderek daralıyor , Peki ya o Sizce tam olarak nerede olabilir ? Gerçekten Deccal ile konuşan sahabe var mı ?

içimizden bazıları Deccalin yerini keşfetti Hatta Onunla yüz yüze konuştular Peki Deccal ne mi anlattı? Geleceğe dair verdiği o mesaj nedir ?

Zamanı geldiğinde tüm dünyayı karıştıracak olan Deccal’in şu anda Dünya üzerinde bir yerde tutulduğunu biliyor muydunuz?

Az sonra anlatacaklarım çok ilginizi çekecek ve deccal ile yüz yüze karşılaşan bir kişinin başından geçen olaylar ve kendisinin anlattıkları oldukça çarpıcı ….

Öyle şeyler söylemiş ki insan günümüzde İçinde bulunduğumuz bazı durumları göz önünde bulundurulduğunda gerçekten de acaba Deccal’in çıkışı yakın olabilir mi diye sormaktan kendini alamıyor ..

şimdi gelin biraz geriye gidip yaşanmış olan hikayeyi dinleyelim sonra günümüze kadar gelip Deccalin tam olarak nerede saklandığını neden Google Earth de bir adanın üzerinin karartıldığını ve neden bu adanın Özel Harekat gemileri tarafından korunduğuna kadar birbirinden ilginç detaylara değinelim..

Deccal ile Konuşan Sahabe ve Deccalin bulunduğu ada..

Peygamberimiz birçok zaman Gelecekte ortaya çıkacak olan Deccal ve Hz Mehdi’nin zuhurundan bahsederdi günün birinde yine sahabelerine konuşmak için yüzünde bir gülümseme ile mimbere çıktı ve onu dinleyen sahabelerine şöyle buyurdu ;

“Herkes namaz kıldığı yerde kalsın” Sonra , sizi neden topladım biliyor musunuz? diye sordu..

Ardından yanındaki Temim Ed Dari isimli kişiyi göstererek şöyle dedi;
“Temim benim size deccal hakkında bugüne kadar anlattıklarımı uygun bir olay anlattı bana”
Peygamberimiz Temim Ed Dari ye Başından geçenleri sahabeleri anlatmasını buyurdu .

Sahabeler pür dikkat dinliyorlardı önceleri Hristiyan iken sonra Müslüman olan Temim yaşamış olduğu çok ilginç olayı anlatmaya başladı ;

Temim 30 kişiden oluşan bir grupla birlikte bir deniz yolculuğuna çıkmış Fakat bu Deniz yolculuğu beklemedikleri bir şekilde olumsuz hava koşulları yüzünden oldukça Zorlu geçmeye başlamış.

1 ay boyunca süren fırtına ve onun getirdiği dalgalarla boğuşmak zorunda kaldıktan sonra güneş batımına yakın bir zamanda ufukta bir ada görmüşler derhal dümeni adaya doğru kırmışlar ve gemi yanaştığında sandallara binip adaya çıkmışlar..

Cessase ile karşılaşma

Fakat hiç ummadıkları bir şey bekliyormuş onları adada ne görsünler acayip kılları olan Hatta o kadar kıllı ki bu yüzden önünün neresi arkasını neresi belli olmayan bir mahlukatla karşılaşmışlar hayvan desen hayvan değil İnsan desen insan değil ne olduğu belli değilmiş Fakat Gel gelelim bu canlı Tıpkı insanlar gibi konuşabiliyormuş şaşkınlık içinde ona sormuşlar ;

– “Sen de kimsin”

– “Ben Cessaseyim”

– “O da ne” demişler ne kadar bu sorunun cevabını alamamış olsalarda Cessase senin kelime anlamına bakıldığında casus demek olduğunu anlıyoruz. Tabii casusluk ile ne alakası varsa artık orasını Allah bilir

Günümüzde ise bazı rivayetlere baktığımızda Temim ve gemideki diğer kişilerin karşılaşmış olduğu bu daha önce görülmemiş canlı kıyametin alametlerinden biri olan ve o zaman geldiğinde yeryüzüne çıkacak olan Dabbe’tül Arz ‘a ait olabileceği yönünde ..
Cesase daha sonra şöyle demiş ;

“Siz Şuradaki Manastır görüyor musunuz? işte orada büyük bir zevkle sizi bekleyen bir adam bulunmakta sizden haber bekliyor Ona gidin” …

DECCAL İLE TANIŞMA

İçeride bir adam olduğunu duyan Temim ve Arkadaşları bir nebze olsun rahatlamışlar, Çünkü konuşuyor oldukları mahlukatın ne olduğu belli değildi , oysa Manastırda bir insan olduğunu duymuşlardı..

Bir an önce onun yanından ayrılıp tapınak benzeri o yapıya doğru yürümeye başlamışlar Tedirgin bir şekilde hiç beklemedikleri bir manzara ile karşılaşmışlar..

Cüsse bakımından Daha önce görmüş oldukları Hiçbir insana benzemeyen çok uzun boylu iri yarı elleri boynuna sıkıca bağlı bir şekilde vücudunun her yerinden de zincirlerle bir köşeye sabitlenmiş bir adam duruyormuş karşılarında..

Şaşkınlığını gizleyemeyen Temim

-“Sen de kimsin”

diye sormuş Soruya soruyla cevap alan Temim’e O iri insan ;

-”Asıl sen söyle Siz kimsiniz” demiş.

Temim Cevap vermiş ;

-” Bizler Araplarız bir Deniz yolculuğuna çıkmıştık fakat denizin dalgalı olduğu zamana denk gelmişiz 1 ay boyunca dalgalarla boğuştuk sonra gemiyi Bu adaya yaklaştırdık dışarıda isminin Cessase olduğunu söyleyen bir varlık senin bizi beklediğini ve sana gelmemizi söyledi ..

Bunun üzerine iri cüsseli adam ile temim arasında geçen konuşma şu şekilde devam ediyor ;

-”Bana Beysan Humalıklarından haber verin ..

-”Onu niye soruyorsun ki ?”

– “Hurmaları soruyorum hala meyve veriyor mu ?”

– “Evet hala meyve veriyor

– “Meyvelerin kesilmesi yakındır , Taberya Gölünden haber verin”

-” Neyini soruyorsun ki Taberya Gölü’nün”

-” Su , Gölde Hala su var mı?”

– “ Evet suyu çoktur”

– “ O halde suyun gitmesi yaklaşmıştır , Peki Zugar pınarı’ndan haber verin”

– “Neyini soruyorsun oranın ”

– ” Suyu var mı?  Ahali orada Ziraat yapıyor mu ?

– “ Evet suyu çoktur hala ziraat yapılıyor “

– “ Nebilerin nebisinden haber verin, ne yaptı?”

– “ Mekke’den çıktı Yesrib’e yerleşti”

– “ Araplar onunla savaştı mı ?

– ” Evet”

– “ Peki.. Onlara ne oldu ?”

– “ Ona karşı gelen Araplara Üstün olduğunu ve Ona itaat ettiklerini haber verdik”

– “ Öyle mi oldu ?”

– “ Evet”

– “ Ona itaat etmeleri , Onlar için hayırlı olur..  , O Halde ben size kim olduğumu söyleyeyim ben Mesih Deccalim ! Çıkmam için bana izin verilmesi yakındır çıktığımda yeryüzünü dolaşırım. 40 gecede girmediğim hiçbir şehir bırakmam ancak Mekke ve Medine hariç o iki yer bana haramdır. Ne zaman Onlardan birine adım atmak istesem , bir melek beni karşılar ve oraya girmemi engeller. Bu iki şehirin girişlerinde koruyucu melekler vardır.”

PEYGAMBERİMİZ S.A.V ONAYLADI VE AKTARDI

Peygamberimizin Deccal ile Konuşan Sahabe olan Temim Ed Dari’nin anlattıkları bu olay karşısında kendisinin Deccal ile ilgili bugüne kadar anlatmış olduğu bilgileri tastik ettiğinden dolayı yüzünde bir tebessüm bulunmaktaydı.

Evet çok ilginçtir ki sahih olduğu rivayet edilen Bu hadisten de anladığımız kadarıyla Geçmişte bir grup insan Dünyanın başına bela olacak olan deccal ile tanışıp onunla yüz yüze konuşmuşlardı.

Bu konuşma sırasında Deccalin Taberiye Gölü nün suyunu sormasının nedeni Ye’cüc Me’cüc un çıkışı ile bağlantılı..
Çünkü bilindiği üzere Ye’cüc Me’cuc’un kıyamete yakıın yeryüzüne çıktığında taberiye Gölü’nün suyu içerek onu kurutacaklardır.

Diğer dikkat çeken bir detaysa Beysan Hurmalarının hala meyve verip vermediğini sorması Buradan da Deccalin çıkışına yakın Dünya üzerinde yaşanacak olan kıtlıkları anlıyoruz..

Bazı İslam alimleri Son günlerde yaşanan Çekirge istilaları  ve dünya genelinde büyük kırklara yol açan bu durumun deccalin çıkışının yakın olduğunun sinyalini verdiğini düşünüyor

Peki Bugüne kadar Deccali görenler sadece Temim ve arkadaşlarımıydı?

Deccal ile Konuşan Sahabe dışında Deccalin bulunduğu adaya Bugüne Kadar Kimse rastlamadımı veya o ada şu anda tam olarak nerede ?

Bu soruların cevaplarını arayan bazı araştırmacılar ilginç teorileri gündeme getirdiler ilki tüm dünyaca ünlü yüzlerce yıl önce çizilmiş fakat ancak uzaydan bakarak bu derece detayları ile çizilebilecek olan Piri Reis’in haritasında gizli olabilir ..

Yetersiz imkânlarla böylesine detayları ile çizilmiş günümüzde dahi hala bir Gizem olan bu haritada Piri Reis’in seyahati sırasında denk geldiği bir ada ki bu adayı kırmızı ile belirtmiş ve o adanın hemen dibinde bulunan yarı insan yarı canavarı andıran bu şey ..

Bir çok insan Piri Reis haritasındaki bu Gizem’in Deccal ile bağlantılı olduğunu düşünüyor.

Günümüze Gelecek, olursak Araştırmacı-yazar Kürşat Berkan’ın yeni dünya düzeni isimli kitabında Deccal’in bulunduğu Ada ile ilgili çok ilginç bir teoriden bahsediyor.

İsmini ve hangi ülkeye bağlı olduğunu buradan söylemem doğru olmayan Kıyamet Savaşı yani Armegedon için bazı çalışmalar yürüten bir kurumdan bahsediyor.

Kitapta anlatılana göre devlet bu Kurum ile yaptığı çalışmalarda o büyük zaman geldiğinde kendini nasıl savunacağı üzerinde duruyor.

Kurumun gizli olarak geliştirmiş olduğu savunmanın ismi ise “Temple” yani TAPINAK buradan Deccal ile olan bağlantısının ilk sinyallerini alıyoruz

Tıpkı Deccalin tutulduğu tapınak gibi

Peki bu Tapınağı temsil eden kurumun kendini savunduğu ona karşı atağa geçeceği kişi kim biliyor musunuz?

MEHDİ İLE DECCALİN SAVAŞI

Zamanı geldiğinde Hz. Mehdiye karşı kurulmuş bir savunma mekanizması , Deccal ile Mehdi’nin mücadelesini duymuşsunuzdur

Gelelim Ada konusuna , hepinizin bildiği Bermuda Şeytan Üçgeni’nin sınırları içerisinde bir ada var ve bu ada da turizme kapatılmış büyük bir tapınak bulunmakta

Yazarın kitabında sorduğu 3 tane soru var..

 1. Neden bu Ada turizme kapalı?
 2. Neden adanın üzeri Google Earth te sansürlenmiş durumda ?
 3. Neden Ada Az önce bahsettiğimiz Mehdiye karşı çalışma yapan kurumun bulunduğu devlete ait savaş gemileri tarafından çevrelenmiş durumda ?

Nedenler bir yana Dursun Öyle ya da böyle Zamanı gelince Deccal ortaya çıkacak..

Bize denk gelir mi ? Allah bilir..

Fakat aklıma bir soru takıldı..  Madem birileri Deccal için hazırlık yapıyor acaba biz Hz. Mehdi için ne gibi bir hazırlık yapıyoruz ?

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Aşık Odur Hakk'ı Seve, Hakk Derdine Kıla Deva. Bizim için Hayır Dua , Kılanlara Selam Olsun..

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. 2 sene önce

  Lütfen bana ulaşın ben boşanmak üzere olduğum eşimin deccal olduğuna inaniyorum

 2. 2 sene önce

  hocam pekı sızın tahmınınız nedır yer olarak veya earthda varmı bu

Yapılan Yorumlar
 1. 2 sene önce

  Lütfen bana ulaşın ben boşanmak üzere olduğum eşimin deccal olduğuna inaniyorum

 2. 2 sene önce

  hocam pekı sızın tahmınınız nedır yer olarak veya earthda varmı bu

 3. Ada MAN adası, İngiliz savaş gemileri koruyor
  Taybe de Tayip Erdoğan..
  Man adası bağları zaten ortalığa dökülüp delillendi…

 4. 3 ay önce

  Ada MAN adası, İngiliz savaş gemileri koruyor
  Taybe de Tayip Erdoğan..
  Man adası bağları zaten ortalığa dökülüp delillendi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.