İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diziler ve Filmler
  3. Deniz Çakır EDHO’ya geri döndü!

Deniz Çakır EDHO’ya geri döndü!

featured

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine geri dönen Deniz Çakır izleyiciyi sevindirdi.

Bir süredir Meryem Çakırbeyli karakterine hayat veren Deniz Çakır’ın diziye geri dönmesi isteniyordu. İzleyicinin istediği oldu.

Meryem Çakırbeyli karakteri ile herkesin beğenisini kazanan Deniz Çakır’ın diziye geri döndüğü müjdesi birkaç bölüm önce verilmişti. Artık geri döndüğü kesinleşti. Birçok kadın oyuncunun ardından kimse Deniz Çakır’ın yerini alamadı. Seyirci Deniz Çakır’ın diziye geri dönmesini istiyordu. Bu istek yapımcılar tarafından da biliniyordu ve harekete geçildi. Tam 1,5 yıl sonra Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine geri döndü. Seyircinin isteği kabul oldu. Aynı zamanda Müjde Uzman ile de tekrar anlaşma sağlandı. İlk sezonda olduğu gibi Deniz Çakır ve Müjde Uzman düşman karakterlere hayat verecek. Sanem Çelik’in ise dönmesi biraz daha zaman alacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin reytingleri uzun süredir aynı seviyede kalıyordu. Bir anda bir puan yükseldi ve dizi maddi olarak çok güçlendi. Dizide bu yüzden yeniden buluşmalar gerçekleşmeye başladı. Meryem Çakırbeyli karakteri diziye geri döndü.
Naz Elmas’ın diziden ayrılması ve Hızır’a en sevdiğine git demesi ile birlikte Meryem Çakırbeyli karakterinin dönüşü kesinleşmiş oldu. Dizinin başrolünde olan Oktay Kaynarca’nın da sezon sonunda diziden ayrılması bekleniyor.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Nooldu.net Spor Müdürü. Başta spor olmak üzere tüm haberler..

Yorum Yap