1. Ana Sayfa
  2. Neler Oluyor ?
  3. Devlet Bahçeli’den Çarpıcı Açıklama ; Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur

Devlet Bahçeli’den Çarpıcı Açıklama ; Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur

devletbahçeli

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yaptığı açıklama sosyal medyanın gündemine oturdu.

Milliyetçi Hareket Partisi,Semih Yalçın, Twitter hesabından Devlet Bahçeli’nin açıklamalarını paylaştı. Bahçeli’nin “Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur, ihtiyaçtır ve geleceğin lider ülke idealinin gerçekleşmesi buna bağlıdır” ifadesi sosyal medyada adeta yankı uyandırdı.

“Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur”

Semih Yalçın’ın açıklamalarda en dikkat çeken kısım ise “Kararsızlığın, inançsızlığın, gecikmenin ve tembelliğin başarısızlığı hazırlayan unsurlar olduğu şüphesizdir. Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur, ihtiyaçtır ve geleceğin lider ülke idealinin gerçekleşmesi buna bağlıdır” ifadelerinin yer aldığı sözler oldu.

Bu açıklamaların ardından ise, sosyal medyalarda ise Cumhur İttifakı’nın sallandığı, Cumhur İttifakı son mu buluyor sözleri gibi bir kaç iddialar ortaya atıldı.

Bu konu ile de açıklama geldi ve son nokta koyulmuş oldu.

“CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK AYAKTADIR”

Semih Yalçın, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Devlet Bahçeli’nin fotoğraflarını paylaşarak, “Sosyal medyada bazı yorumcular, kendi aculluklarını ve isabetsiz değerlendirmelerini sorgulamak yerine kabahati başkalarında aramaya çalışmaktadır. Hatta kimi faturayı parti politikalarımıza çıkarmaya çalışarak kendi kusur ve eksikliklerini örtbas etmeye çalışmaktadır.

MHP’nin tutumunu hâlâ anlamıyoruz moduna girip “siyasi şıklıktan” dem vuranlar, söylediklerimizden söylemediklerimizi çıkaranlardır. Bu gibiler, esasen söylemediklerimiz üzerinden yorum yaptıkları içindir ki söylenenler karşısında şaşkınlık içerisinde kalmaktadır.

Hiç kimsenin endişesi olmasın Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır Türkiye’nin geleceğinin mimarı olacaktır.” açıklamasını yaptı.

erdogan_bahçeli
erdogan_bahçeli
Yorum Yap

Yorum Yap