İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. LiSTEPLUS
  3. Bilim Dünyasına Göre ; Dünya’nın En Güzel 10 Kadını

Bilim Dünyasına Göre ; Dünya’nın En Güzel 10 Kadını

d790414be0127718a328a156aa99a373-fashion-business-cara-delevingne

Aslında herkesin kendisine ait bir güzelliği vardır. Bütün insanların farklı farklı özellikleri ve yüz şekilleri vardır. Fakat bilime göre bir araştırma yapılmış bir liste hazırlanmış işte dünyanın en güzel 10 kadını;

Jennifer Lawrance

Güzel başarılı aynı zamanda doğal mutluluğun ve güzelliğin özgüven de gençliğinden inandığını da eklemeden geçmeyelim umursamıyorum ama harika görünüyor. Modu ile hareket eden yetenekli oyuncu makyaj söz konusu olduğunda günlük hayatında doğallıktan yana.

Marlyn Morlie

Sinema oyuncusu şarkıcı ve model. 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarındandır Hollywood güzeli kadını dünyanın gelmiş geçmiş en güzel kadını olarak gösteriliyor.

Selena Gomez

 Hayatına Disney dizilerinde oynayarak başlayan Selena Gomez güzelliği ve tebessümü ile en güzel Hollywood yıldızları arasında hemen yerini almıştır. Güzel yıldızın en büyük cilt bakım alışkanlığı ise haftada 4-5 defa banyodayken yüz temizleme cihazı ile uyguladığı yöntemdir.

Scarlett Jhonssoon

Sineme tarihinin henüz hayatta olmasına rağmen adını altın harflerle yazdıran ünlü oyuncu çok iyi bir oyuncu olmasına karşın her daim güzelliği ile de ön planda. Filmlerde büründü her karakteri ruh halini bütünüyle üzerinde taşıyor mimik her de tavırlarına hissedebildiğimiz her role uyum sağlayabiliyor. Uzun görünüm ve güzellik efsaneler arasına girmiş bir isim 60’lı yaşlarda dünya da güzelliği konu olarak kabul edilmiştir. Güzelliğin sırrı olarak da bakımın en önemli olduğunu belirtmiştir.

Kenndal Jenner

 2007’den beri ekranlarda ve söz dünyasında yer alan ünlü manken güzelliği ve fiziği ile dikkat çekmektedir kahverengi gözleri kahverengi saçları bronz buğday teni ile her daim gündemde yer alıyor.

Emily Ratajkovsi

 Amerikalı model dünyaca ünlü bir dergi tarafından 2012 yılının en güzel kadını seçilmiştir. Ankete göre Oyların yüzde 64 nokta altına alarak rakiplerine fark atmış ve yılın en güzel kadını seçilmiştir.

Kate Moss

O moda dünyasının bugüne kadar gördüğü en ünlü model. 1 yaşında olmasına rağmen hala zirvede 15 yaşından beri bulduğun kraliçesi olarak anılıyor. Dünyanın en güzel kadınları arasında her zaman isminden söz ettirmiştir.

Kim Kardashan

Amerika’nın Magazin Yıldızı Kim Kardashian bilime göre dünyanın en güzel 2 kadını. Zerafeti  ile dikkat çeken Kim Kardashian dünya gündeminde yüzünün güzelliği ile öne çıkıyor.

Amber Haerd

Holywood ‘ın yeni gövdesi yeşil gözleri ve narin fiziği ile göze çarpıyor Teksas’ta muhafazakar insanların yaşadığı bir kasabada büyüyen Amber tam bir akıl küpü ve çok hırslı bu noktaya gelebilmek için uzun ve yorucu bir yoldan geçen sanatçı dünyanın en güzel kadını ünvanına sahiptir.

Yorum Yap

Yorum Yap