1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. EA’in Android ve iOS krizini fırsata çeviren oyunu

EA’in Android ve iOS krizini fırsata çeviren oyunu

EA’in iOS ve Android kullanıcıları için, oyun sahiplerinin bile, Tetris oyununa erişemeyeceğini açıklamasından sonra, başka bir geliştirici krizi fırsata çevirdi.

EA, efsane Tetris mobil oyununu iOS ve Android mağazalarından erişilemez hale getireceğini geçtiğimiz gün açıkladı. 21 Nisan’dan sonra oyunu daha önceden indirmiş olsanız dahi, oyuna erişemeyeceksiniz. Oyuna tamamen desteği kesen EA’in bu kararının ardından oyuna sahip olan kullanıcılar hayli sinirlenmişti. Detaylarını burada yazdığımız haberde, yakın zamanda kullanıcıların başka bir geliştirici tarafından farklı bir alternatife kavuşacağına değinmiştik. Klasik versiyonu da barındıran Battle Royale odaklı Tetris Royale geliştiricisi N3twork, yayınladığı yeni oyunla krizi fırsata çeviriyor gibi.

iOS ve Android için klasik Tetris oyunu EA’in yaşadığı krizi kendi tarafına doğru olumlu şekilde çevirmek isteyen N3twork, Tetris isimli oyununu iOS ve Android kullanıcıları için indirmeye sundu. Ancak bu kafanızı karıştırmasın. Bu oyun Battle Royale oyunu değil. Sadece klasik modu oynayabileceğiniz bir oyun. Kendinize bir avatar belirleyebileceğiniz oyunda birkaç arka plan alternatifi yer alıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunda lider tablosu gibi arkadaşlarınızla yarışacağınız küçük detaylar da bulunuyor. Bu solo oyunda oyun içi satışlar şimdilik bulunmuyor. Ancak ücretsiz versiyonun reklamlı olduğunu kaydedelim. Reklamsız sürüme erişmek için 34,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Kaynak : log

Yorum Yap

Yorum Yap