1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor!

Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor!

Emre Belözoğlu

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu ve kaptanı Emre Belözoğlu bu yıl sonunda aktif futbol hayatını sonlandıracağını açıkladı.

Sarı Lacivertliler’de sürekli teknik heyette yer alacağı haberleri dolaşan deneyimli futbolcu, sezon sonunda futbolu bırakıp, Fenerbahçe’ye hizmet vereceğini devam ettirmek istediğini dile getirdi.

LİG SONU NOKTA KOYACAĞIM

Fenerbahçe’nin teknik heyetinde veya herhangi bir bölümünde görev almanın kendisi için büyük onur olduğunun altını çizen 39 yaşındaki futbolcu, “Gerçekçi olmak lazım. Henüz sezon bitmedi. Ben de bu takımın bir futbolcusuyum ve henüz görevimi tamamlamadım. Lig sonunda faal futbol yaşantıma noktayı koyacağım. En büyük sevdam olan Fenerbahçe’ye bu aşamadan sonra verilecek görev doğrultusunda hizmet etmek istiyorum” dedi.

emrefutbolubırakıyor
emrefutbolubırakıyor

Fenerbahçe’ye şampiyonluk umuduyla gelen ve 4.yıldız hedefi bulunan Emre, Süper Lig’i de değerlendirdi. “Süper Lig beklentilerimizin dışında gelişti, şampiyonluk şansımız matematiksel olarak sürse de çok azaldı. Bizim hedefimiz kalan tüm maçları kazanıp, ligi üst sıralarda bitirmek. En büyük hedefimiz ise Türkiye Kupası. Kulbundan tutmak üzere olduğumuz kupayı kazanıp, sezonu iyi bitirmek istiyoruz” ifadelerini dile getirdi

Pazartesi günü idmanlara başlayacaklarını aktaran Emre, “Salgında eğri aşağıya doğru inmeye başladı. Bu önemli gelişme. Beşiktaş ve bazı takımlar gruplar halinde saha çalışmalarına başladı. Biz de pazartesi gününden itibaren kontrollü bir şekilde saha çalışmalarına başlayacağız” yorumunu yaptı.

39 yaşındaki Emre Belözoğlu bu sezon Fenerbahçe formasıyla 19 maça çıkarken 1 gol 4 asistle oynadı

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap