İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Emre’nin Fenerbahçe’de ki Hayali

Emre’nin Fenerbahçe’de ki Hayali

featured

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Emre Belezoğlu, kaptanlığını yaptığı Fenerbahçe de ki hayalini açıkladı.

Emre Belezoğlu ;”Fenerbahçe’nin parçası olarak Avrupa Şampiyonluğu görmek. Şu anda bir hayal olarak görülebilir ancak doğru hamlelerle bunun mümkün olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Fenerbahçe’nin ve Milli takımın deneyimli futbolcusu, Emre bunun mümkün olabileceği yönünde. Emre kelimelerine bu sözlerle devam etti ;

“Milli Takım’ı çok önemsiyoruz. Hepimizin takımı ancak F.Bahçe’yi de önemsiyoruz.” diyen Emre, ”Bu yıl yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak iyi bir hava yakaladık. Bunun meyvelerini inşallah sezon sonunda alacağız.” ifadelerini kullandı.

”Fenerbahçe’de yine görev almak istiyorum”
Sabah’a konuşan Emre F.Bahçe’deki futbol sonrası planları içinse “Henüz kafamda belirlediğim bir şey yok ancak futbol sonrasında Fenerbahçe’de yine görev almak istiyorum” ifadelerini kullandı.

”F.Bahçe’nin parçası olarak Avrupa Şampiyonluğu görmek”
En büyük hayalini açıklayan Emre, “Doğru bir yapılanma ile bir Türk kulübünün Avrupa Şampiyonluğu yaşayabileceğine inanıyorum. Benim bir hayalim var: F.Bahçe’nin parçası olarak Avrupa Şampiyonluğu görmek. Şu anda bir hayal olarak görülebilir ancak doğru hamlelerle bunun mümkün olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap