İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. LiSTEPLUS
  3. En İyi 5 Kitap Okuma Uygulaması

En İyi 5 Kitap Okuma Uygulaması

ereaders-main

Kitap okumayı çok seviyor da kitap alma alışkanlığınız yok mu ? Yada telefonda vakit geçirirken kitap okuma mı istiyorsunuz ?

Bugün ki LiSTEPLUS kategorimizde, En İyi 5 Kitap Okuma Uygulamasından sizlere bahsedeceğiz. İşte Telefon’dan Kitap Okuyanlara En İyi 5 Kitap Okuma Uygulaması..

1- Storytel – Sesli Kitaplar :

Apple Store ve Google Play Store’de bulunan Storytel uygulaması, binlerce kitap ve sesli kitap ile kullanıcıların isteğini oldukça karşılayan bir uygulama. Kullanıcıların oldukça memnun kaldığı uygulamanın belirli bir ücreti de var. Fakat Storytel ilk 14 gün ücretsiz olma özelliği ile sizlere güzel bir deneme fırsatı sunmaktadır. Listenin birinci sırası Storytel uygulamasının.

2- Charmy – Müzik, Film ve Kitap :

Charmy hem müzik hem film hemde kitap içerikleri ile her kitleye hitap eden oldukça başarılı bir uygulama. Ayrıca müzik bölümü için spotify veya youtube hesaplarını bağlayabilme özelliği de var. Apple Store ve Google Play Store’de bulunan Charmy uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

3- Kitap Sözleri – KitApp :

Konseptini kitap sözlerine vermiş olan KitApp uygulaması, kitaplardan güzel sözlere ulaşmanızı kolayca sağlar. Ayrıca beğendiniz kitap sözlerini Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Diğer uygulamalar gibi 2 dev platformda da bulunan uygulama tamamen ücretsizdir.

4- Bookmate – Kitap Oku :

12 dilde binlerce kitap seçeneği ile farklı ülkelere hizmet veren Bookmate uygulaması, ios ve android kullanıcıların rahatlıkla bulup indirebileceği bir uygulamadır. Ücretsiz kitaplığın yanı sıra, ayrıca Premium aboneliği de sunan uygulama, listenin dördüncü sırasında.

5- ReadEra – Kitap okuyucu pdf :

ReadEra uygulaması kitap okumanın yanı sıra, tüm formatları okuyabilme özelliğine sahiptir. (pub, Kindle (MOBI, AZW3), Fb2; işletme PDF, Djvu; Office Microsoft Word (Doc, Docx, Rtf), ODT; metin TXT ve diğer formatları okuyabilir).

ReadEra uygulaması sadece Google Play Store’de bulunan bir uygulamadır. Uygulama kayıt ve ücret gerektirmemektedir.

Önerilen Yazı
Keşke Bitmese Diyeceğiniz 5 Mükemmel Kitap
Yorum Yap

Yorum Yap