1. Ana Sayfa
  2. LiSTEPLUS
  3. En İyi Xiaomi Telefonu Hangisi? İşte En İyi 10 Xiaomi Telefonu

En İyi Xiaomi Telefonu Hangisi? İşte En İyi 10 Xiaomi Telefonu

1021969627

Çin’in son dönemlerinde dünyaya adını duyurduğu telefon modellerinin biriside Xiaomi. Xiaomi markalı telefon ile adeta dünya piyasasını kasıp kavuran Çinli üreticiler gün geçtikçe gelişmeye ve yeni özellikleri telefonlarında barındırmaya devam ediyor.

Hepimizin merak ettiği bir diğer konu ise en iyi Xiaomi telefonunun hangisi olduğu yönünde. Telefon alımlarında Xiaomi markayı tercih edecek olanlar, En İyi Xiaomi telefonu hangisi aramasını googlede sık sık yapıyorlar.

Genel olarak Xiaomi telefonları hakkında bir yorumda bulunmak gerekise, Çin merkezli şirketin izlediği uygun fiyatlara ileri seviye özellikler üretme stratejisinin, ileri seviye kullanıcı deneyimi ile sunulması her geçen gün pazar payını artmaktadır.

İşte En İyi 10 Xiaomi Telefonu ;

10- Xiaomi Redmi Note 8 Pro / 2019 ;

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi devinin üretmiş olduğu kalitenin oldukça üst düzey olduğu cihazlardan birisidir. 199 gr ağırlığında bulunan cihaz, 6.53 inç ekran boyutuyla büyük ekran severlerin tercih edeceği bir teknoloji. Cihazın kamera özelliklerine bakacak olur isek, 64 MP kamera teknolojisi ile gözleri üzerine çekmeyi başarıyor.

9-Xiaomi Redmi Note 9 Pro ;

Listemizin dokuzuncu sırasında Redmi Note 9 Pro bulunmaktadır. 209 gram ağırlığında ki bu cihaz Note 8 cihazına göre daha ağırdır. Kamera bakımından Note 8 ile aynı megapiksele sahip olan Note 9 Pro, 5020 mAh batarya kapasitesi ile batarya performansında önde olmayı başarmıştır. 2020 senesinde piyasaya sürülen bu cihaz, Xiaomi’nin amiral gemi kategorilerinde satış rakamlarında başı çekiyor.

8-Xiaomi Poco X3 ;

Batarya performansından kullanılanların %99’unun memnun kaldığı bir cihaz olan Xiaomi Poco X3, 64 MP kaliteli çekim gücü ile de fotoğrafları yakalamayı severlerden tam not alıyor! 6.67 inç ekran boyutuyla büyük ekran severlerinde tercihi olan Poco X3, listemizin sekizinci sırasında!

7- Xiaomi Mi 10 Lite ;

2020 senesinde piyasaya sürülen ve Mi 10’nun Lite cihazı olan Xiaomi Mi 10 Lite, 64 MP kamera ve 4160 mAh batarya teknolojisi ile batarya ve kamera gücüne bakanların gözdesi haline gelmeyi başarmış durumda. Mi 10’a göre fiyat açısından oldukça uygun olan Mi 10 Lite, alıcılarını beklemeye devame diyor.

6-Xiaomi Mi 9T Pro ;

191 gr. ağırlığında bulunan Xiaomi Mi 9T Pro cihazı 4000 mAh batarya kapasitesi ile de güçlü kullanım seçeceği kullanıcılara sunuyor. 2019 senesinde mağazalarda yerini alan Mi 9T Pro, listemizin altıncı sırasında.

5-Xiaomi Mi Note 10 ;

Xiaomi’nin note serilerinin en performanslı cihazı olan Xiaomi Mi Note 10, 2019 senesinde piyasada yerini aldı. 6.47 inç ekran boyutuyla, 208 gr. ağırlığı ile donanım özelliğini korumaktadır. 108 MP arka kamera ile oldukça verimli bir kamera performansı sunan Xiaomi Mi Note 10, fiyat olarak oldukça yüksek rakamlara satılsada cihaz listemizin beşinci sırasında.

4-Xiaomi Mi 9 ;

Xiaomi Mi 9, Xiaomi üreticilerin amiral gemi olarak piyasaya sunduğu 2019 senesinde raflarda yerini alan cihazlarından birisidir. 3300 mAh batarya kapasitesi ve 48 MP kamera özelliğiyle ideal kullanımlar için tercih edilen bir telefon modelidir. Mi 9 listemizin dördüncü sırasındadır.

3-Poco F2 Pro ;

Artık kalitenin de fiyatında artmış olduğu cihaz modellerine geldik.. 6 GB RAM Bellek performansı ile çift hat teknolojisinin birleşmiş olduğu Poco F2 Pro, Xiaomi’nin üretmiş olduğu en kaliteli yüksek modelli telefonlardan birisidir. Fiyatına göre performansı ideal gibi dursada, yükselen telefon piyasasında istenileni verebilecek olan bir telefon modelidir. 4700 mAh batarya, 64 MP kamera sistemi ile listemizin üçüncü sırası Poco F2 Pro’nun.

2-Xiaomi Mi Note 10 Pro ;

108 megapiksel kamera teknolojisi ile adeta fotoğraf deneyimini üst seviyede yaşacağınız Xiaomi Mi Note 10 Pro, 8GB RAM Teknolojisi ile adeta performans telefonu konumunda. 5260 mAh batarya kapasitesi ile güç performansının da zirvede olduğu Mi Note 10 Pro telefonunda, fiyatlar elbette yüksek. Göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1- Xiaomi Mi 10 ;

256 GB Dahili depolama performansı, 8 GB Bellek RAM performansı ve hızlı şarj teknolojilerinin kullanıldığı Xiaomi Mi 10, adeta bir teknoloji dehası. 2020 senesinde piyasada yerini alan 108 MP kamera teknolojisi ile fotoğraf anılarınızı güzelleştirmede bir numara yer edinen bu cihazın elbette fiyat performansıda oldukça yüksek. Xiaomi’nin bu cihazını listemizin birinci sırasında! Xiaomi Mi 10’un fiyatını görmek için tıklayın.

ÖNERİLEN YAZI : En İyi Apple telefonu hangisi ? İşte En İyi 10 iPhone Modeli

Yorum Yap

Yorum Yap