İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diziler ve Filmler
  3. Engin Altan Düzyatan Yeni Bir Tarih Projesiyle Ekranlara Geri Dönüyor!

Engin Altan Düzyatan Yeni Bir Tarih Projesiyle Ekranlara Geri Dönüyor!

Engin-Altan-Düzyatan

Diriliş Ertuğrul dizisinin baş rolü Engin Altan Düzyatan, gösterdiği performans ile adeta izleyici kendine hayran bırakmıştı. 5 sezon boyunca Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan yeni bir proje ile TRT 1 ekranlarına geri dönüyor..

Çağatay Ulusoy’un rolü oynamayacağının kesinleşmesinin ardından, TRT 1’in yeni dizisi Barbaros’u Engin Altan Düzyatan geri çevirmedi. Altan, Barbaros Hayreddin Paşa rolü için artık gün sayıyor..

5 SEZON BOYUNCA DAMGA VURMUŞTU!

Oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisinde adeta gönüllere taht kuran başrol oyuncusu Engin Altan, Diriliş dizisi ile adeta reytinglere de damga vurmuştu. 5 Sezon boyunca reytinglerde zirveyi bırakmayan dizi, günümüzde ise Kuruluş Osman adıyla kısmen aynı ekiple Atv ekranlarında devam ediyor.

Engin Altan’ın Kuruluş Osman dizisinde 90 yaşında bir adamı oynayamayacağı sebebiyle dizide yer almayacağının kesinleşmesi üzerine, yeni bir proje için çalışmalara başladığı aktarıldı.

Barbaros Hayreddin Paşa Geliyor!

Tarih dizileri ile izleyiciye tarihi en iyi şekilde aktarmayı hedefleyen TRT 1, şimdi de Osmanlı’nın ilk kaptan paşası Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesini ekranlara taşıyacak.

Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak olan Engin Altan Düzyatan, Dirilişten sonra sakallarını kesmişti. Usta oyuncu sakallarını bu proje için tekrardan uzatmaya başladı.

DİZİNİN ÇALIŞMALARI BAŞLADI!

Ocak ayında ekranlarda yerini alması beklenilen dizi, Diriliş Ertuğrul’un yapımını üstlenen, ES Film bünyesinde çekilecek. Oyuncu Engin Altan’ın ise zaten merak duyduğu denizciliği ve tarihi araştırmaya ve okumaya ve belgeselleri izlemeye başlandığı biliniyor.
Ayrıca Engin Altan’ın tekrardan tarihi bir projede yer alacağı ve tekrardan Es Film ile çalışacağı sebebiyle heyecanlı olduğu aktarıldı.
Oyuncunun kısa zaman sonra tarihçiler ile beraber çalışmaya başlayacağı da gelen bilgiler arasında

Yorum Yap

Yorum Yap