İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Epic Games Ücretsiz vereceği oyunu açıkladı

Epic Games Ücretsiz vereceği oyunu açıkladı

featured

Epic Games, önümüzde ki hafta bir oyunu daha ücretsiz hale piyasaya sunacak.
Steam’de 25 TL fiyat etiketine sahip olan Jotun: Valhalla Edition isimli oyun, Epic Games Store’da ücretsiz olarak satışa sunulacak.

Geçtiğimiz yıllarda Steam, dünyanın en popüler oyun platformu unvanını elinde tutuyordu ancak karşısına fazlasıyla dişli bir rakip çıktı: Epic Games. Şirket, Microsoft Windows ve macOS için dijital video oyun mağazası sektörüne geçtiğimiz senenin sonunda girdi ve büyük bir ilgi kazandı. Özellikle Fortnite ile fazlasıyla ilgi çeken Epic Games, neredeyse her ay yayınladığı ücretsiz oyunlarla da oyuncuları sevindirmeyi başarıyor.

Epic Games Store, Metro Exodus hamlesi ile birlikte de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Steam platformunda da yayınlanan oyunun daha sonrasında yalnızca Epic Games Store’da satışa açık bir hale getirilmesi, platformu Steam karşısında daha dişli ve daha etkili bir rakip haline getirmişti. Geçtiğimiz günlerde 103 TL’lik Rayman Legends isimli oyunu ücretsiz hale getiren Epic Games, bir oyunu daha ücretsiz yaptı.

Metacritic skoru 72 ile 79 arasında olan oyun, oldukça güzel gözüken elle çizilmiş animasyonlara sahip. Elinizdeki büyük çift taraflı balta ile dev yaratıkları öldürerek kendinizi kanıtlamaya çalıştığınız oyunda aynı zamanda gerçekli seslendirmeler de bulunuyor. Oyuna sahip olmak için 5 Aralık 2019 tarihini beklemeniz gerekiyor. Oyun, şu anda Epic Games platformunda bulunmuyor ve yayınlandığı günden itibaren 12 Aralık tarihine kadar ücretsiz kalacak.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Sağlık Meslek Lisesi / 17 Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar. (Hadis-i Şerif)

Yorum Yap