1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Erol Bulut Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu!

Erol Bulut Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu!

dffggf_2437

Fenerbahçe’nin ayrılık kararı aldığı Erol Bulut, ayrılık sonrası ilk kez konuştu.

Şampiyonluk şanslarının devam ederken ayrılma kararını erken bulduğunu savunan Erol Bulut, birbirinden çarpıcı önemli açıklamalarda bulundu.

FENERBAHÇE’NİN ŞAMPİYONLUK ŞANSI

Bulut’un yakın çevresine “Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum. Görevi bıraktığımız şu zamana bakarsak Fenerbahçe halen daha şampiyonluk yarışının içinde ve uzun bir süre sayılabilecek 10 hafta var.” dediği aktarıldı.

“SON 4 YILIN EN İYİ ORTALAMASINI YAKALADIK”

Puan ortalamasının son 4 yılın en iyisi olduğuna da değinen Bulut, “Fenerbahçe’yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. Puan ortalamamıza bakılırsa da son 4 yılın en iyi puan ortalamasını yakalamışız. 30 haftaların ortalamalarına baktığınızda son 4 yılın en iyisiyiz.” şeklinde konuştu.

“ŞANSSIZ SAKATLIKLAR YAŞADIK”

Milliyet’in haberine göre; sakatlıklardan da dert yanan genç hoca, “Deplasmanlarda da tarihe geçen en iyi sonuçları almışız. Bir dönem yakaladığımız galibiyet serisi de vardı. Ama şanssız sakatlıkları çok arka arkaya yaşadık.” şeklinde deyimlerde bulundu.

“DOSTÇA VEDALAŞTIK”

Sezon sonunda Fenerbahçe’yi şampiyon görmek istediğini vurgulayan Erol Bulut’un, “Kavgalı ya da kötü ayrılmadık. Dostça vedalaşarak ayrıldık. Fenerbahçe’nin başarılı olmasını çok isterim, inşallah olurlar. Şampiyonlukları beni mutlu eder.” yorumunu yaptığı aktarıldı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Nooldu.net Spor Müdürü. Başta spor olmak üzere tüm haberler..

Yorum Yap