1. Ana Sayfa
  2. HAYATTAN KESİTLER
  3. Eşimin Beni Aldattığı Öğrendim, Ne Yapmalıyım?

Eşimin Beni Aldattığı Öğrendim, Ne Yapmalıyım?

eşimin-beni-aldattığını-öğrendim

featured

Evet, bu sabah kötü bir havadis ile uyandım güne. Önce kendimden biraz bahsedeyim isterseniz, ben Aslı, 2 tane çocuğum var, biri 2.5 yaşında biri ise daha 11 aylık. Eşim hakkında isim vermek istemiyorum, gerçekten duymasını şuan istemiyorum.

Fakat bir kaç belirti vermişti sanırım bana, ufak çocuğum doğduktan sonra, yani hemen hemen son 1 senedir, ufak çocuğum dogduktan sonra kilolarım çoğaldı, fazla engel olamadım, cildim de ki lekeler falan yüzüme vuruyordu eşimde beni güzel bulmuyordu beni, dogumdan sonra oldu ne olduysa, fakat öncesinde ise hiçbir sıkıntımız yoktu, ilişkimiz gayet tıkırında ilerliyordu.

Malumunuz sokağa çıkma yasağı var, bu karar bir hafta önce açıklandı. Ben de erzak alması için eşime önerilerde bulunuyordum, o da elbette markete diye evden çıktı. Günlerden perşembeydi eşim işine 2 günde bir gidiyor yani perşembe günü de işine gidiyor, cuma günü tatildi. Perşembe günü elinde erzaklarla akşam vaktinde eve geldi, aldığı kırıntıları çocuklarımıza verdi, banada sarıldıktan sonra duşa girdi.

Ben marketten geldiği için market poşetlerini sirkeli su ile dezenfekte ediyordum, market poşetlerini boşaltırken fişte bir ürün gördüm fakat poşetlerin içinde yoktu.

Sanırım ne ürünü olduğu anladınız, ben sanırım bana sürpriz yapacak diye geceyi bekledim. Her neyse akşam oldu eşim yarın (cuma günü tatildi) ama herhangi bir sürpriz olmadı, direk uyudu, bende çocuklarımın başına gittim aklımda az da olsa bir kaç düşünce oluşmuştu ama takıntılarımı yendim çocukların yanında uyumuş kalmışım.

Sabah Cuma günü eşim normalde tatil, ama işim var diyerek dışarıya çıktı. Her neyse ben akşamı zor ettim fakat artık akşam olmuştu. Eşim gene uyudu bende yine çocuklarımın yanında uyudum. Sabah saatlerinde odama girerken eşimin telefonda konuştuğunu duydum, içimde ki takıntılar vesilesiyle eşimi kapıdan dinledim, o benim kalktığıma ihtimal vermiyordu sanırım. Telefonda konuştuğu kişi bir bayandı, bugün gelecek misin diyordu sesi net anlaşılıyordu, eşimde hayır bugün yasak var akıllım diyip gülüyordu, dün çok güzeldin filan deyip ona birda ki sefere ne hediyeler istediğini sormuştu.

Ben adeta orada çöktüm fakat belli etmeden koşup çocuklarımın yanında sessizce ağladım. Eşim tekrardan uyuduktan sonra telefonun kurcaladım, son kayıtlarda ki numara çok uzak birisi değildi, zaten “canım*aşkım gibi isimle de kayıtlı değildi”

O kişi çok yakın aile dostumuzun dul kızıydı. Evlenip boşanan kadın benimde yuvamı yıkmak üzere. Telefonda ise sadece isim ile kayıtlıydı, sorsam bir derdi varmış diyip geçirmesi büyük ihtimal, çünkü kadın tek başına kalıyor ve biz çok yakın bir aile dostuyuz.

Evet sizce ne yapmalıyım, çocuklarımın babasız büyümesini istemiyorum, bugün can sıkıntısından internette gezerken burayı gördüm hikayeleri okudum, dedim belki ne yapmam gerektiğini söyleyen birisi çıkar.

Şimdiden teşekkür eder, editör arkadaşlar yazımı onaylarsanız sevinirim çünkü farklı görüşlere ihtiyacım var.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 sene önce

    O zaman o kadını iyice bir pataklamalısın aklıma gelen tek çözüm bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.