İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Fahriye Evcen Anneler Günü Sebebiyle Oğluyla Fotoğraf Paylaştı..

Fahriye Evcen Anneler Günü Sebebiyle Oğluyla Fotoğraf Paylaştı..

featured

Kuruluş Osman dizisinin başrolü Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ‘in geçtiğimiz sene içerisinde dünyaya gelen çocukları Karan sosyal medyadan daha önce bir kez paylaşılmıştı.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, 1 yaşına giren oğlu ile Anneler Günü’ne özel fotoğraflar çekti ve sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Güzel çiftin oğulları Karan’ın büyüdüğü ise Instagram ve Twitter takipçilerinin gözlerinden kaçmadı. Babasına olan benzerliği ile dikkat çeken Karan bebek, fotoğraflarda bolca gülümsedi.

Fahriye Evcen , paylaşımını “Aşkım” notuyla yaptı.

İşte, Twitter’da TT olan ve Instagram’da bir milyonun üzerinde beğeni alan pozlar:

 

Ünlü artist Fahriye Evcen ise evlatları ile olan fotograflarını daha önce de takipçileri ile paylaşmıştı. Evcen 14 Aralık tarihinde oğlu Karan ile ilk gönderisini takipçileri ile paylaşmış ve sosyal medyayı adeta sallamıştı. Evcen’in ve Karan’ın bu tatlı pozları 3 milyondan fazla beğeni almış, onbinlerce de yoruma sebep olmuştu.

BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR ?

24 Aralık 1984‘de Dünya’ya gelen, son zamanlarda Kuruluş Osman dizisi ile reytingleri alt üst eden Burak Özçivit , İstanbul’da Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünden mezun oldu. 2003 yılında aldığı karar ile Best Model of Turkey yarışmasına katılan yakışıklı oyuncu Yarışma sonunda gelecek vadeden kişi seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şu anda ise mankenliği bırakmıştır ve aktif oyunculuğu devam etmektedir.

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Fahriye Evcen Özçivit (d. 4 Haziran 1986, Solingen)

Almanya’da Doğup büyüyen oyuncu çocukken naziler tarafından evleri yakılan Türklerin bulunduğu mahallede oturuyordu , Henüz 7 yaşındayken evlerini farketmesinler diye ışıkları kapalı tutan Evcen, Almanyada zor koşullar altında o dönem yaşamak zorunda kaldı.

Türkiye’ye tatile geldiği bir zamanda Oya Aydoğan’ın tv show’una seyirci olarak katılan Evcen, Oya aydoğan tarafından yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya’da okulunu okurken dizi teklifleri gelmeye başlayan Evcen , okulunu bırakarak annesi ile birlikte İstanbul’a yerleşti. İlk olarak ise Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini oynadı.

Evcen şimdilerde Virüs nedeni ile kapandığı evde Oğlu Karan’la vakit geçiriyor..

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Her İhanet Sevgiyle Başlar. Uludağ Üniversitesi : Gazetecilik

Yorum Yap