İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Falcao yarın geliyor!

Falcao yarın geliyor!

Galatasaray Yönetimi, yıldız oyuncunun transferinde artık sona geldi! Galatasaraylı heyet Fransa’dan Falcao ile yarın özel uçakla İstanbul’a gelecek.

Sarı-kırmızılı Yönetim, falcao transferinde mutlu sona ulaşırsa, sarı-kırmızılı heyet Fransa’dan Falcao ile birlikte özel uçakla İstanbul’a gelecek.

Şampiyonlar Ligi kura çekimi nedeniyle Monaco’da bulunan Galatasaray’dan başkan Mustafa Cengiz, İstanbul’a döndü, 2. başkan Abdurrahim Albayrak ile idari menajer Şükrü Hanedar, burada kaldı.

Başkan Cengiz, THY’nin saat 18:20’deki Nice-İstanbul seferi ile dönerken, kritik Kayseri karşılaşmasını izleyemedi.  Albayrak ile Hanedar, Falcao transferini olumlu sonuçlandırmak adına Monaco’da kalırken dün yapılan görüşmelere ünlü menajer Jorge Mendes de dahil oldu. Bu transferdeki en önemli ve kritik isim olan Mendes, Monaco Kulübü ile masaya oturup transferi tamamlamaya çalışacak.

Galatasaray Yönetimi, bu transferde mutlu sona ulaşırsa, sarı-kırmızılı heyet Fransa’dan Falcao ile birlikte özel uçakla İstanbul’a gelecek.

Yorum Yap

Yorum Yap