İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Fifa 20’de sokak futbolu keyfi!

Fifa 20’de sokak futbolu keyfi!

27 Eylül 2019‘da PCPlayStation 4Xbox One ve Nintendo Switch platformları için satışa sunulacak olan FIFA 20, kapalı beta testi ile kendisini bekleyenleri pek memnun edememişti. Peki, sokak futbolu modu ne durumda?

FIFA 20 Volta modu için yeni tanıtım videosu hazırlandı

İlgili teste katılanlar, FIFA Ultimate Team kartlarının açılma sürelerinde uzamalar olduğunu tespit etmişti. Beklenildiği gibi sonuç vermeyen deneme sürümü, çıkış tarihine kadar birkaç değişiklikliğe uğrayacak gibi görünüyor.

Bunun dışında FIFA 20’nin en büyük yeni eklentilerinden biri olan Volta modusokak ile futbol ikilisinin ortaya koyduğu farklı bir oyun deneyimini oyunculara yaşatmayı planlıyor.

Futbol yapımlarını sevenler, Volta isimli oyun seçeneğinde kendi yıldızını kendileri yaratacaklar. Bu bağlamda sokak kurallarının yer aldığı macerada herhangi ünlü bir futbolcu ile oynanmayacak.

FIFA Street isimli seriyi bilenler, nostalji rüzgarının modern zamanla buluşmasına şahit olacaklar. Sizce FIFA 20 Volta modu çok başarılı olabilecek mi?

On yedi farklı oyun alanının bulunduğu mod hakkında bir fikir sahibi olmak istiyorsanız sizi aşağıdaki tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yap