İlginizi Çekebilir
GTA-5 HİLELERİ
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Forza Street oyunu şimdi İos ve Android’de!

Forza Street oyunu şimdi İos ve Android’de!

Microsoft - Forza Street

Turn 10 Studios tarafından geliştirilen, Microsoft’un sevilen yarış oyunu Forza Street, bilindiği üzere sadece Microsoft üzerinde oynanabiliyordu.

Ücretsiz olması ile kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören, Forza Street  iOS ve Android için kullanılabilir hale geldi.

Yıllar geçmesi oyunun daha da kaliteli olması haline gelmiştir. Bu durum karşısında ise Forza Street oyunu artık mobilde de kullanıcılar tarafından oynanabilir hale gelmiştir.

Forza Street
Forza Street

Forza Street teknik olarak miami sokaklarında geçen başarılı bir yarış oyunduru. Microsoft, oyunu “ilginç şaşırtıcı, gizem ve entrikalarla, anlatılan bir kampanya, haftalık Spotlight Etkinlikleri ve sınırlı süreli Temalı Etkinlikler” keşfetmek keşfedilen “gözden” bir deneyim olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyunda ki esas hedef, tabii ki, koleksiyonunuza daha benzersiz arabalar eklemektir.

Microsoft promosyonlar ile bir çift ile yeni oyuncular için anlaşma yapmak için çalışıyor. Şimdi ve 5 Haziran arasında oynamak isteyenler için, benzersiz bir Ford GT kilidini olacak.

Samsung cihazda oyun oynamak ve Galaxy Store‘dan indirmek isteyenler için, özel bir Galaxy temalı boya veya 2015 Chevrolet Corvette Z06 ile 2015 Ford Mustang GT alabilirsiniz. Forza Street ayrıca Xbox Live’a da kurabilir.

Xbox Live’da iOS, Android ve Windows 10’daki başarılarınızı ve ilerlemenizi kaydedebilir, oradan da oyun keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap