İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Galatasaray Başkanı Cengiz : Falcao Sakat Gelmedi

Galatasaray Başkanı Cengiz : Falcao Sakat Gelmedi

featured

Yıldız golcüsü Falcao konusunda hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Cengiz, Fenerbahçeye’de gönderme de bulundu. 

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cengiz ;

“FALCAO DÜZELECEK”

Cengiz, “Falcao düzelecek. Falcao bir gönül insanı, ben söyledim insanlar anlamadı. Falcao’nun Türkiye’yi Galatasaray’ı seçmesi, neden Falcao’yu küçültsün? Falcao para için gelmedi. Her halde insanlar kendisi gibi düşünüyor. Kanı sarı-kırmızı aktığı için de gelmedi, futbol tutkusu nedeniyle geldi. Falcao kendini borçlu hissetti, antrenmansız kendini çok zorladı. Lütfen, taraftardan sabır istiyorum. Falcao zaten onurlu bir insan. Tekrar söylüyorum, Falcao’ya bonservis falan ödemedik. Herkes ‘Falcao’ya paraları bastınız’ diyor ama öyle bir şey yok.” dedi.

“FALCAO ÖNEMLİ BİR REKLAM”

Kolombiyalı ismin transferinin Türkiye için önemli bir reklam olduğunu vurgulayan Mustafa Cengiz, “ESPN’in araştırmalarında Falcao ve Galatasaray hala en çok konuşulan isimler! Falcao çok daha yüksek teklif aldı ama Monaco’da kalmadı.” diye konuştu.

“APTAL DEĞİLİZ; SAKAT ALMADIK”

“Falcao sakat geldi” iddialarına da tepki gösteren Mustafa Cengiz “Falcao’nun ayağında ödemli iltihap oluştu. Doktorlar, ‘En az iki yıl daha oynamak istiyorsan bu ödem gitmeli’ dediler. Aşil tendonu önemli. Falcao sakat gelmedi, kimse salak değil, biz de değiliz! Biz bazıları gibi önce imza attırıp sonra sağlık kontrolüne sokmayız. (Van Persie’yi kastederek)” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap