İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Garmin Fenix 6 serisi tanıtıldı! Güneşten şarj imkanı!

Garmin Fenix 6 serisi tanıtıldı! Güneşten şarj imkanı!

featured

Garmin akıllı saat pazarında Apple ve Samsung gibi devler ile rekabet edebilecek düzeyde olmasa da, Fenix serisi ile büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Dahili GPS’e sahip olan yeni Garmin Fenix 6 serisi güneşten şarj imkanı ile öne çıkıyor.

Garmin dört yeni akıllı saat tanıttı. Saatlerin üçü 2017’de piyasaya sürülen Fenix 5S, 5 ve 5X modellerinin yerini alıyor,.Yeni Fenix 6X Pro Solar ise şirketin ilk güneş enerjili akıllı saati. İşte Garmin 6, 6S, 6X ve 6X Pro Solar modellerinin detayları!

Garmin Fenix 6 özellikleri ve fiyatı

Fenix 6 ve 6X’te 1.4 inç büyüklüğünde ekran yer alıyor. Tasarımsal açıdan saatler önceki modellere benziyor olsa da, saatlerde safir cam seçeneği de kullanıcılara sunuluyor. Tabi, yeni kayışlar ile daha modern bir görünüm sunuluyor.

Fenix 6’nın 47 mm, Fenix 6X’in ise 51 mm boyutunda olduğunu belirtmeliyiz. Bunların yanı sıra 42 mm boyutundaki Fenix 6S modeli 1.2 inç büyüklüğündeki ekranı ile daha küçük bir saat arayışı içerisinde olanları hedefliyor.

Garmin Fenix 6X Pro Solar

Şimdi yeni saat hakkında konuşalım. Garmin Fenix 6X Pro Solar daha önce belirttiğimiz gibi şirketin güneş enerjisi ile çalışabilen ilk akıllı saati. Tahmin edilebileceği gibi güneş enerjisini harici bir destek olarak kullanan saatin 1.4 inç büyüklüğündeki ekranında Power Glass olarak adlandırılan şeffaf solar hücre yer alıyor.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap