1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Gökhan Gönül ; Hiçbir yere röportaj vermedim!

Gökhan Gönül ; Hiçbir yere röportaj vermedim!

featured

Beşiktaş’ın başarılı sağ beki Gökhan Gönül, son günlerde adından sıklıkla söz edildiği belirterek, hiç bir gazeye röportaj vermediğini söyleyerek, bu tarz haberlere itibar edilmemesi gerektiğini dile getirdi.

Son zamanlarda adı sıklıkla manşetlerde geçen, Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönünde ki iddialar ile adından söz ettiren tecrübeli futbolcu Gökhan Gönül, Instagram paylaşımında hiçbir gazeteye röportaj vermediğini takipçilerine duyurdu.

Gökhan Gönül’ün açıklaması:

“Zor dönemden geçtiğimiz bu pandemi sürecinde, kamuoyunu bu konuyla meşgul ettiğim için özür dilerim. 

Ne yakın dönemde ne de günümüzde güncel yada geleceğimle alakalı hiçbir basın kuruluşuna açıklamam olmamıştır. Bundan sonrada çıkan yada çıkacak olan haberlere benim ağzımdan duymadığınız sürece itibar edilmemesini rica ederim. “

Saygılarımla…

Fakat yıldız futbolcunun 2016 yılında buna benzer bir paylaşım yaptığı akıllara geldi.

Hatırlanacağı gibi Beşiktaş’a transfer olmadan önce siyah-beyazlılarla ön protokol yaptığı ortaya atılan Gökhan, sert bir açıklama yapmış ve hakkında çıkan haberlere itibar edilmemesini rica etmişti.

Fakat Fenerbahçe ile anlaşamayan oyuncu, Beşiktaş’la anlaşma sağlamıştı.

Gökhan’ın Beşiktaş’a gelmeden önce de benzer bir yol izlediğini dile getiren bazı Twitter kullanıcıları, 35 yaşındaki sağ bekin Fenerbahçe’ye gidebileceğini ortaya tekrardan attı.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap