1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Hadise : ‘Adriana Lima’yı taklit etmedim’!

Hadise : ‘Adriana Lima’yı taklit etmedim’!

KIBRIS’ta sahne alan Hadise’den çarpıcı sözler geldi. Adriana Lima’nın podyum kıyafeti ile benzer kıyafet giyerek kendisinin tasarladığını söyleyen Hadise, o konuya da açıklık getirdi.

Son zamanlarda danslarıyla gündeme gelen Hadise, geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hadise, Almanya konserinde giydiği Adriana Lima’nın kıyafetine benzerliğiyle olay olan sahne kostümü hakkında da açıklama yaptı. 

Hadise, Adriana Lima’nın 8 ay önce bir defilede giydiği kostüm için kendisinin tasarladığını söyleyince ortalık karışmış ve güzel şarkıcı, eleştirilerin hedefi olmuştu. Hadise Almanya konserinde giydiği Lima’nın kıyafetine benzerliğiyle tartışmalara neden olan kostümü için şunları söyledi:
“Ben o kıyafet için kendi tasarımım demedim. Adriana Lima’yı da taklit etmedim. O kıyafeti kendi vücuduma göre şekillendirdim ve swarovski taşlarla süsledim.” 

Hande Yener ile barıştığı haberleri içinse Hadise, ”Ben Hande Yener’le küsmedim ki barışayım. Biz kadın sanatçılar olarak hepimiz büyük ekiplerle çalışıyoruz. Ben hepimizin başarılı olduğuna inanıyorum ve bütün kadın sanatçıların arkasındayım” dedi.

Adriana Lima’nın 8 ay önce Victoria’s Secret defilesinde giydiği kıyafetin benzeri Almanya konserinde Hadise giyince, sosyal medyada bir grup kostümlerin tesadüfen benzer olduğunu savunurken diğer grup ise kıyafetin Lima’dan kopyaladığını öne sürmüştü.

Öte yandan, ünlü şarkıcı Hadise, 10 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde vereceği konser için hazırlıklarını sürdürüyor. 

Yorum Yap

Yorum Yap