İlginizi Çekebilir
318123
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Henüz Emine Bulut’un olayı bitmemişken..Cani koca eşini bıçakladı!

Henüz Emine Bulut’un olayı bitmemişken..Cani koca eşini bıçakladı!

featured

Gaziantep’te 6 aydır eşinden ayrı yaşayan Güldane Y., hastanede doğum yaptı. Eşi hastaneye gelince kavga eden Ahmet Y., eşini hastanede yaraladı.

Kadına şiddet haberleri maalesef halen devam ediyor..

Bu kez Gaziantep’te yaşanan olay, yine kan dondurdu

HASTA YATAĞINDAKİ KADINA BIÇAKLI SALDIRI

Bunun üzerine gözü dönen Ahmet Y., yeni doğum yapan eşine hasta yatağında bıçakla saldırdı.

8 yıllık eşi Ahmet Y.’den şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılma kararı alan 28 yaşındaki 3 çocuk annesi Güldane Y., boşanma davası açtı.

7 YERİNDEN BIÇAKLADI

6 aydır annesinin evinde eşinden ayrı yaşayan Güldane Y.’yi 7 yerinden bıçaklayan Ahmet Y.’ye, o sırada odada bulunan Güldane’nin ablası Seda G. müdahale etti.

GÖZALTINA ALINDI

Güvenlik görevlileri tarafından yakalanan cani koca, polis ekiplerine teslim edildi.

ANNE YOĞUN BAKIMDA

Erkek bir çocuk dünyaya getiren ve kocasının bıçaklı saldırısıyla ağır yaralanan anne Güldane Y., aynı hastanede yoğun bakım ünitesine alındı.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Çocuğunu kucağına alamadan eşinin acımasız saldırısına uğrayan annenin, hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

OLANI BİTENİ ABLASI ANLATTI: ÖLDÜRECEKTİ

Eşi tarafından bıçaklanan Güldane Y.’nin ablası Seda G., olay anını anlatarak, “Kardeşim, şiddetli geçimsizlik yüzünden 6 ay önce annemin evine geldi. Bu sırada zaten eşiyle görüşmüyordu ve boşanma davası açmıştı. Dün de hastanede öğleden sonra doğum yaptı. Biz de eşine haber verelim istedik. Önce eşi annesiyle birlikte geldi. Bu sırada sıkıntı çıkarmadan gittiler. Akşam 11.00 sıralarında tekrar geldiler. Bu sırada olaylar kargaşaya, bağrış çağrışa dönüştü. Eşi kardeşimi tehdit etmeye başladı. Eşi, ‘Benden boşanırsan seni öldürürüm’ dedi. Biz bu sırada bunu sakinleştirmeye çalıştık ama şahıs daha da sinirlendi. Tam bu arada belindeki bıçağı çıkardı, bıçağı eliyle havadan kardeşimin göğsüne saplayacaktı. Ben bu esnada müdahale ettim. Ben tutmasaydım kardeşimi öldürecekti. Tutmama rağmen kardeşimi 7 yerinden bıçakladı. Kardeşimin 4 dişi kırıldı. Ben tutamadım artık, güvenlik görevlilerini çağırdım, polis çağırmalarını istedim. Bıçağı bırakmasını istedim. Bıçağı yere attı, ben bu adamı dışarı attım. Kardeşim ağır yaralandı. Şu an hayati tehlikesi devam ediyor.” dedi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap