İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. iPhone SE2 Beklerken, İphone 9 gelebilir!

iPhone SE2 Beklerken, İphone 9 gelebilir!

2017-11-22-image-21

Dünya devi Apple, 2020 yılında bir çok model ile karşımıza çıkabilir. Bilindiği üzere iPhone 8’den sonra dokuz sersinin atlayıp X modeline geçen Apple, 2020 yılında iPhone 9 adıyla bir model çıkarabilir mi ?

Gelen söylentiler, Apple’nin, iPhone SE’nin yerini alan iki yeni model de dahil olmak üzere bu yıl normalden daha fazla el cihazı başlatabilir. Uzun süredir beklenilen iPhone SE 2 farklı bir adla karşımıza çıkabilir. Yeni bir rapora göre, bu cihazlar belirgin “iPhone SE 2” adını almayıp iPhone 9 olarak adlandırılabilir.
Rapor, Tayvan’ın ahize tedarik zincirindeki kaynaklara göre, Apple’ın 2020’de altı adete kadar iPhone cihazı piyasaya sürmesi bekleniyor – dört OLED modeli ve iki LCD olanı Digitimes’ten geliyor.

İPhone SE 2’nin gerçekten daha büyük bir sürümü çıkacaksa gelen söylentiler cihazın, 5.5 inç veya 6.1 inç ekrana sahip olacağı durumunda. Cihazın ayrıca ‘standart’ sürümden birkaç ay sonra gelmesi ve muhtemelen iPhone 12 serisiyle aynı anda başlaması bekleniyor. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, 2021 için bir “iPhone SE 2 Plus” hazırlandığını söyledi, bu yüzden daha büyük modeli daha uzun süre bekleyebiliriz.

İPhone SE 2 ve SE 2 Plus / Pro, Apple’ın seçeceği isimler gibi görünse de, cihazlar iPhone 9 ve iPhone 9 Plus / Pro olarak adlandırılabilir. Üretici firmanın bu yüzden, iPhone 8’den iPhone X’e atladığı öne sürülüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap