İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Saglik
  3. İsrail’de Neden Kanser Oldukça Az ?
Trendlerdeki Yazı

İsrail’de Neden Kanser Oldukça Az ?

2019020413340519_7diorsk21sj6tuk3j4k1dqi3421

Bundan yüzyıl evvel kanser hastalığı neredeyse yok denecek kadar azken, günümüzde ise oldukça yaygın bir hastalık durumuna geldi.
Özellikle son 20 yılda erkeklerde %100 artış gerçekleşirken, kadınlarda ise %50 oranında artış gerçekleşmiştir.

Ryke Geerd Hamer dediği gibi kanser Siyonistlerin çeşitli yöntemler ile sağlığımıza yaptıkları saldırıdır. Hamer ise Avrupa’da bir çok kanser tedavisinin üstesinden gelen adamdır.  Kanseri tedavi edebildiğini iddia eden sahte tıp sistemi olan Alman Yeni Tıp veya Yeni Tıp olarak da bilinen Cermen sistemini icat eden kişidir.
Sayısız karalama ve iftiralar sonucunda doktorası elinden alınmıştır.

Gelelim işin İsrail boyutuna, İsrail’de ise kanser rahatsızlığı çok çok nadir görülmektedir. Ulusal Kanser Merkezinin araştırmasına göre İsrail’de ki kanser rahatsızlığı oranı gittikçe düşmüştür.

İsrail’de 2003 yılında 160 kişi kanserden dolayı yaşamını yitirdi. 2004 yılında ise 152 kişi kanserden vefat etti.
7.4 Milyonluk ülke olan İsrail’de 5.6 milyonluk Yahudi kökenli aile bulunmaktadır. İsrail’de 2009 yılı içerisinde 118 kişi kanserden öldü.

Bu oran azalarak devam ettiği takdirde, yıllar geçtikçe İsrail’de kanser vakası azalmaktadır. Başarılı olurlarsa ki verilere baktığınızda başarı oranını da gözlemliyorsunuz, içerisinde bulunduğumuz 2020 yılında ülkede kanserden ölen sayısı yaklaşık 78 kişiye kadar düşecektir. Elbette bu basit bir matematik işlemi. Kimin ölüp ölemeyeceğini sadece Allah bilir.

Fakat Siyonist diye adlandırdığımız bu Yahudi topluluğu, kanserden en az zarar gören ülkelerin başında gelmektedir. Bu ölen insanların da Yahudi olmadığı bulgusuna ulaşmak, işin en korkunç hali.

DİĞER ÜLKELERE GÖRE, İSRAİL’DE NEDEN KANSER ORANI BU KADAR AZ ?

Elbette bunun sebebi sigara veya alkol değil. İsrail ülkesi Almanya’dan daha çok sigara üreten bir ülkedir.
Eğer bazı iddialar doğruysa ki bu iddialar oldukça güçlü sebep olarak bunları sayabiliriz. Bir iddiada İsrail’de kanser tedavisinde kemoterapi veya ışın tedavisinin kullanılmadığı aktarılmaktadır.
Peki İsrail’de kanser nasıl tedavi ediliyor ?
Aslında yıllardır uzmanlarımızın bas bas bağırdığı, bitkisel kürler ile tedavi ediliyor desek ? Bunlardan bazıları bitkisel kürler, kolloidal gümüş suyu ile vücudun zehirden tamamen temizlenmesi, dengeli beslenme ve sağlıklı beslenme.

Bizde ise direk ilaçlara yönelip, kemoterapi gibi ışın gibi tedavilere kendimizi teslim ediyoruz. Ayrıca bu illet hastalıkta en önemli sebep, erken tedavi teşhisi. Erken tedaviyle bir çok alternatif üretilebilecekken, geç kalındığında artık tek çare kendimizi ilaçlara teslim etmek oluyor.

Elbette bu durum ilaç lobisinin işine geliyor. İlaç lobisi kansere çözüm üreten diğer etkenleri büyük güç ile karalıyor ve arka tarafa iteliyor. Çünkü ilaç lobisinin değişik tedavi yöntemleri, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük ticaret kaynağıdır.

Allah tüm İslam alemini uyandırsın, siyonizmin planlarının esiri olmaktan kurtulmak dileğiyle.

Yorum Yap

Yorum Yap