İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. LiSTEPLUS
  3. İyi Bir Tatil İçin Neler Gerekli?

İyi Bir Tatil İçin Neler Gerekli?

featured

Yaz tatilin gelmesiyle birlikte insanlarımız önce dışarıya daha sonra şehrinde dışına atarak deniz kum havasını hissetmek istiyor.

Peki ama tatilde ki en büyük mesele nedir? Tatillerden döndüğümüzde neden çok yoruluruz? Yazımızda bunların sebebini ve tatili yorulmadan geçirmenin alternatiflerini aktaracağız..

İyi bir tatil için kesinlikle kendinizi şehrin dışına atın.. Örneğin çok kalabalık sahil kenarlarından sakının, bedenen dinlendiğinizi görsenizde, ruhen orada ki ses ve ortam sizi oldukça etkileyecektir.

Doğa Harikası olan yerler seçin : Otel gürültüsüde mi sizi rahatsız ediyor? Alarmlarla uğraşamam, kahvaltımı da kendim hazırlarım, akşam yemeğimide diyorsanız köy kasaba tarzı tatil köyleri sizin için oldukça mantıklı seçim olacaktır.

Sevmediğiniz veya zorla götürüleceğiniz tatil yerlerinden sakının! Kesinlikle tatilin en büyük önemi kafanızda bir takıntı veya stresin olmamasıdır. Daha yolda siz işi bitirirseniz bu tatilde dinlenmeyi unutun..

Sizlere sakin ve doğayla iç içe bir yer önereceğiz.. Adrasan Koyları

Antalya’da bulunan ve eşşiz doğası ve tekne turları ile hem gezmenin hem dinlenmenin hemde tatilinizin keyfini doğasıya sürün..

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Aşık Odur Hakk'ı Seve, Hakk Derdine Kıla Deva. Bizim için Hayır Dua , Kılanlara Selam Olsun..

Yorum Yap