1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. İzmir’de 5 yaşındaki çocuk dövülerek öldürüldü

İzmir’de 5 yaşındaki çocuk dövülerek öldürüldü

featured

Buca’da yaşanan korkunç olayda, döverek öldürülen çocuğun elleri ve ayakları bağlanarak poşet içinde kullanılmayan bir tandır içine konulduğu ortaya çıktı. Olayın ilgili 3 kişi adliyeye sevk edildi.

İzmir Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, eşinden ayrıldığı öğrenilen M.D.’nin oğlu Eymen Sadık D.’ye iyi bakmadığı ve şiddet uyguladığı yönünde ihbar üzerine harekete geçti.

Buca ilçesinde belirlenen adrese giden ekipler, Eymen’in ve annesi M.D.’nin bir süredir eve gelmedikleri bilgisini aldı. Bunun üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri de soruşturmaya dahil edildi.

Yapılan araştırmada M.D.’nin, ilçedeki bir yakınlarının evinde olduğu belirlendi.

ANNENİN KORKUNÇ İTİRAFI

Operasyon düzenleyen polis, M.D.’yi evde buldu ancak küçük Eymen ortalarda yoktu. Polislerin Eymen’in nerede olduğu yönündeki sorusuna anne M.D., bir akrabasının yanında olduğu söyleyerek cevap verdi. Çocuğun ısrarla getirilmesi yönünde polisin baskı yapması üzerine önce çelişkili ifadeler veren M.D., ardından oğlunun erkek arkadaşı tarafından dövülerek öldürüldüğünü itiraf etti.

CESEDİNİ TANDIR İÇİNE KOYDULAR

Gözaltına alınan M.D., Eymen’in, birlikte yaşadığı S.E. tarafından dövüldüğü sırada nefessiz kalıp yere düştüğünü söyledi. Daha sonra Eymen’in öldüğünü anladıklarını ve korktukları için cansız bedenini Buca ilçesinin kırsalda bulunan Kaynaklar Mahallesi’ne götürdüklerini söyleyen anne, cesedi kullanılmayan tandır içine koyduklarını aktardı.

TALİHSİZ ÇOCUĞUN ELLERİ VE AYAKLARI BAĞLI CESEDİ BULUNDU

Bunun üzerine M.D’nin gösterdiği yerde arama yapan polis, korkunç gerçekle karşılaştı. Ağzı tuğlayla kapatılmış tandır açıldığında, minik Eymen’in elleri ve ayakları bağlanmış poşet içindeki cesedi bulundu.

ŞÜPHELİ İLE KARDEŞİ YAKALANDI

Polis, başlattığı çalışmayla kısa sürede cinayet şüphelisi S.E. ile olayda ağabeyine yardım ettiği gerekçesiyle kardeşi E.E.’yi (29) gözaltına aldı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin Küçük Eymen’i öldürüp cesedini tandıra attıkları şüphesiyle gözaltına aldıkları anne M.D. ve birlikte yaşadığı erkek arkadaşı S.E. ile kardeşi E.E.’nin emniyetteki işlemleri tamamladı. İki şahıs emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap