İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Karne Günü Geldi, Öğrenciler 3 Aylık Araya Giriyor!

Karne Günü Geldi, Öğrenciler 3 Aylık Araya Giriyor!

featured

Yarın 14 Haziran 2019 tarihinde dokuz aylık yorucu süreç sona eriyor.. Öğrenciler bol bol dinleneceği enerjilerini spor ve diğer faaliyetlerde atacağı yaz tatili yarın karneler alındıktan sonra başlıyacak.

Yarın ziller okullarda tatil için çalacak!

2018-2019 eğitim ve öğretim yılının yarın 14 Haziran Cuma günü sona eriyor. Peki yarın karneler saat kaçta verilecek? Milli Eğitim Bakanlığı her yıl çalışma takvimini yayınlıyor. Bu takvime göre okulların eğitime ara vereceği ve yeniden başlayacağı tarihler belli oluyor. Millî Eğitim Bakanlığı, gelecek yılın çalışma takvimini hazırladı. Buna göre, 2018-2019 eğitim öğretim yılı, 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başladı. Öğrenciler verimli geçen bir yılın ardından yaz tatiline girecekler. Her karne döneminde karnelerin saat kaçta verileceği ile ilgili resmi bir açıklama olup olmadığı merak ediliyor.

KARNELER NE ZAMAN VERİLECEK?

Karneler 14 Haziran Cuma günü verilecek.

KARNELER SAAT KAÇTA VERİLECEK?

Karnelerin verileceği saat ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Her okul kendine göre bir saat belirliyor. Ancak genellikle öğrencilere sabah saatlerinde veya öğle saatinden biraz önce karneler dağıtılıyor.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Aşık Odur Hakk'ı Seve, Hakk Derdine Kıla Deva. Bizim için Hayır Dua , Kılanlara Selam Olsun..

Yorum Yap