1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan sözleri kızları güldürdü!

Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan sözleri kızları güldürdü!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu açılış töreninde, platformda kullandığı kelimeler, yanında ki üniversiteli kızları güldürdü. Hemen sağında ki kızın ise hareketleri izleyenleri tebessüm ettirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklaması ;

“YERELDE BAŞARI SAĞLADIK, SIRA GELDİ İKİNCİ ETABA”

Gençlerin toplumu geleceğe taşıyacağını vurgulayan Kılıçdaroğlu, gençler arasında ayırım yapmayacaklarını belirterek şöyle devam etti: “Yeni bir siyaseti başlatıyoruz. Kavgadan uzak bir siyaset, dostlukla inşa edilmiş bir siyaset. Yanlışa karşı duran, yılmayan bir siyaset anlayışı ile yola çıktık. Yerel yönetimlerde bir başarı sağladık. Sıra geldi ikinci etaba. İkinci etapta da göreceksiniz beyefendiyi aşağı indireceğiz. Hep beraber yapacağız bunu. Niçin yapacağız? Çocuklarımız için, gençlerimiz için. Kutuplaşan bir toplum istemiyoruz. Herkesin inancı, manevi dünyasının zenginliğidir; siyaset konusu olmamalı. Siyaset konusu şu olmalı: Benim çocuğuma neden yurt yapılmadı?”

KILIÇDAROĞLU KONUŞTU, KIZLAR HEM GÜLDÜ, HEM GÜLDÜRDÜ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alarak söylediği kelimeler, yanındaki üniversite öğrencileri gülüşmeye başladı.

CHP Lideri’nin sağ tarafında duran üniversiteli kızın, bu sözlere verdiği tepkiler de oldukça komik görüntülere neden oldu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap