İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasın’da joker yarışmacıyı yaktı! Ezel Rolünü Bilemedi..

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasın’da joker yarışmacıyı yaktı! Ezel Rolünü Bilemedi..

featured

Dün akşam ATV Ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan soru geceye damga vurdu. Sorudan çok yarışmacının jokerinin kullanıp aynı zamanda soruya yanlış cevap vermesi ekran başında ki izleyicileri hem güldürdü, hemde çılgına döndürdü..

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan bölümünde ‘Ezel’ dizisi ile ilgili sorulan bir soru, yarışmaya adeta damga vurdu.

Yarışmaya katılan bir yarışmacıya gelen soru şu şekilde idi ;  “Ezel adlı dizinin başkarakteri olan Ezel, hangi soyadını kullanır?” sorusu soruldu. Yarışmacı bu soruyu bilemedi ayrıca bu soruiçin telefon jokerini bile kullandı.

Telefon jokeri hakkını kullanan kadın yarışmacı, yardım istediği kişinin “Emin olmamakla birlikte Alemdar” demesiyle  ‘Alemdar’ şıkkında kararını verdi..
Telefondaki kişi, yarışmacının yanlış yanıt vermesine neden oldu. Kadın yarışmacı, böylelikle yarışmadan bin TL alarak ayrıldı.

Programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Ezel Karakterinin soyadı ‘Bayraktar’dı. Kenan İmirzalıoğlu, soruyu yanlış bilen kişiye tebessüm ederek, “Polat Alemdar ile karıştırdınız herhalde” dedi.

Ayrıca Alemdar daha ağır bastı, daha tanıdık, havalı gibi demesi de Kenan İmirzalıoğlu’nu ayrıca tebessüm ettirdi.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap