1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Kısıtlama günlerinde hava yolları devam edecek

Kısıtlama günlerinde hava yolları devam edecek

1452971

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde yolculuk yapacakların uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarım devam edeceği açıkladı.

Yeni tip COVID-19 önlemleri alanında hafta sonları 10.00-20.00 saatleri dışında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması sebiyle yolcuların seyahat durumuna ilişkin açıklama yapıldı. 

THY Basın Müşaviri Üstün, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli misafirlerimiz. Türk Hava Yolları olarak güvenli seyahat standartlarımız ile sizleri ağırlamaya devam edeceğiz. Hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde uçuşu olan misafirlerimiz uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarını gerçekleştirebilirler.” ifadelerini kullandı.

Diğer yandan, Pegasus Hava Yollarına ait Twitter hesabından da açıklama yapıldı.

Açıklamada “20 Kasım 2020 tarihinden itibaren hafta sonları saat 10.00 ile 20.00 dışında uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından, uçuşu olan misafirlerimiz muaftır. Misafirlerimiz mobil uçuş kartı, bilet görüntüsü gibi uçuşu olduğuna dair bir belge ibraz ederek seyahate katılabilirler.” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap