İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diziler ve Filmler
  3. Kuruluş Osman 23.Bölüm İzle, Kuruluş Osman 24.Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 23.Bölüm İzle, Kuruluş Osman 24.Bölüm Fragmanı

featured

Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan, ATV ekranlarında seyircinin karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi’nde dün akşam oldukça aksiyon dolu sahneler yer aldı.

İzleyiciler tarafından sevilere izlenen ve takip edilen Kuruluş Osman dizisinde dün akşam yayınlanan 23.Bölümün’de, dizinin başından beri hainliği ortaya çıkmayan Alişar Bey, Osman Bey tarafından öldürüldü.

Burak Özçivit, Didem Balçın, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş’ın başrollerini paylaştığı dizi Kuruluş Osman’ın 23.bölümü yine izleyici ekranlara kitledi.

Kuruluş Osman 23.Bölüm İzle ;

Kuruluş Osman 23.Bölümünü izlemeyenler ve tekrarını izlemek isteyenler ise, bugün Kuruluş Osman 23.Bölüm İzle aramasını yaparak kaçırdıkları bölümü izlemek istiyorlar.

Kuruluş Osman’ın son bölümünü izlemek için https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/bolum/23?id=e1424122-f1b5-4382-b639-69a2b057d352 adresine tıklayabilirsiniz.

Atv’nin kendi sitesinde yer alan bölümü kesintisiz, partsız bir şekilde izleyebilirsiniz. 27 Mayıs 2020 tarihlerinde ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinin bölüm özeti ise şu şekilde ;

Bala Hatun’la artık muradına kavuşan ve Şeyh Edebalı’nın desteğini alan Osman Bey savaşı başlatarak Alpleri ile birlikte harekete geçerken, Moğolların uçtaki temsilcisi Alişar Bey’i ve onunla ittifak yapan Dündar Bey’i artık hedefine aldı. Osman Bey, Alişar, Dündar ve Bahadır’ı Kayı Obası’na getirir. Dündar ve Alişar’ı ele geçiren Osman Bey, Moğollara karşı nasıl bir plan kurdu? Alişar, Dündar ve Bahadır’ın ahvali ne oldu ? Osman Bey’in, Bala Hatun’la evlenmesi Kayı Obası’nda nasıl karşılanacak? Zöhre ve Aygül, Osman’ın hamlesi karşısında ne yapacak? Geyhatu ve Moğollar, uç beyleri Alişar’ın yakalanmasına nasıl cevap verdiler ?

Kuruluş Osman 24.Bölüm Fragmanı İzle ;

Dizinin 23.bölümü oldukça hareketli geçerken, 24.bölümden’de fragman geldi.

İşte Kuruluş Osman 24.Bölüm Fragmanı.

 

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Sağlık Meslek Lisesi / 17 Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar. (Hadis-i Şerif)

Yorum Yap