1. Ana Sayfa
  2. Diziler ve Filmler
  3. Kuruluş Osman 27. Bölüm İzle, Kuruluş Osman Sezon Finali Nereden İzlenir?

Kuruluş Osman 27. Bölüm İzle, Kuruluş Osman Sezon Finali Nereden İzlenir?

kurulus_osman_27bolum_izle

Çarşamba ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, 27.bölümü ile sezon finali yapacak.

Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği tarih dizisi kategorisinde Çarşamba günleri reytingi kimseye kaptırmayan dizi, sezon finali olmaya hazırlanıyor.

Bizans-Moğol dayanışması boşa çıkararak Kayı Obası’na yapılan baskını engelleyen Osman Bey, büyük kapışmada yoldaşlarının yaralanmasına şahit olurken; Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirerek Sofia’nın zulmüne son vermek için harekete geçiyor. Osman Bey, Kulucahisar burçlarına Kayı bayrağını çekebilecek mi?

Zaman zaman izleyiciler tarafından yoğun eleştirilere de maruz kalan dizi, her ne kadar eleştirilirse de reyting sıralamalarında zirvede olmaya devam ediyor.

Kuruluş Osman 27. Bölüm Nereden İzlenir ?

Bu akşam atv ekranlarında yerini alacak olan diziyi, atv’nin internet sitesinde canlı yayınla ve tv karşısında izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman’ın Sezon Finali bölümünü kaçıranlar ve tekrardan izlemek isteyenler ise, https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/  adresinden dizinin son bölümünü izleyebilirler.

Kuruluş Osman Sezon Finalin’de Neler Olacak ?

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman’da, bu hafta Osman Bey’in baş düşmanı Sofia’nın ölmesi beklenirken, Kulucahisar Kalesi’nin fethi de gerçekleşebilir.

Heyecan ve aksiyon sahneleri ile dolu bir bölümü, Kuruluş Osman’ın sezon finalinde görebiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Her İhanet Sevgiyle Başlar. Uludağ Üniversitesi : Gazetecilik

Yorum Yap