1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefonlar
  3. LG tekrardan atağa kalktı! Style 3 tanıtıldı

LG tekrardan atağa kalktı! Style 3 tanıtıldı

Akıllı telefon piyasasında bir türlü istediğini alamayan, rekabet konusunda da bir türlü dengi firmalarla yarışamayan LG, orta seviye akıllı telefonu LG Style 3’ü resmi olarak tanıttı!.

Tanırım yapıldıktan sonra, söz konusu telefonun özellikleri ve fiyatı da her şeyiyle belli oldu. Telefon benzerlerinden farklı olarak Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 845 işlemci ile donatıldı.

Bilindiği üzere bu yonga seti, iki nesil öncesinin amiral gemi modellerinde kullanılmıştı ve bir dönemin en popüler işlemcilerinden biriydi. Şimdilerde bizlere biraz daha eski gelse bile Snapdragon 845 hala oldukça güçlü ve birçok uygulamayı ve oyunu aynı anda çalıştırabilecek kadar iyi. Yani en zorlu oyunları bile bu yonga seti sayesinde açabilir ve kolayca oynatabilirsiniz.

Snapdragon 845 işlemciye sahip LG Style 3 resmen tanıtıldı!

Şuan işlemci tarafını konuşmadan telefonun diğer özelliklerine bakmaya başlayalım. Style 3 Cihazı 6.1 inç büyüklüğünde olan OLED ekran ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Üstelik adı geçen telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şu bilgiyi de sizlere aktarmakta fayda var ki, bu dahili depolama alanı microSD kart desteği ile 512 GB’a kadar çıkartılabiliyor.

Apple’ın iPhone modellerinde kullandığının benzeri bir çentikli tasarım ile gelen LG Style 3, burada yer alan 8 mega piksel selfie kamerası ile iyi bir deneyim sunmayı düşünüyor.
Cihazın arka tarafında ise ikili kamera kurulumu yer almış vaziyette. Bunlardan ana kamera olan sensör 48 megapiksel iken, bokeh için olan diğer kamera 5 megapiksel olarak görülüyor.

Kutusundan karşımıza Android 10 işletim sistemi ile gelecek olan LG Style 3, arka tarafında fiziksel bir parmak izi tarayıcısı ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Ayrıca telefonun 3.500 mAh batarya kapasitesine sahip olduğununda altını çizelim.

Tabiri caizse tan vakti beyazı ve siyah ayna olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulacak olan Lg’nin yeni telefonunun, fiyatı ise Japonya pazarında 38.160 yen civarında. Bunu güncel dolar/kur verileri üzerinden hesapladığımızda ise Style 3 vergisiz Türkiye fiyatı 2.358 TL’ye denk geliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap