İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Mafia ve Mafia 2’nin Yenilenmiş Sürümü Geliyor

Mafia ve Mafia 2’nin Yenilenmiş Sürümü Geliyor

Hikayesi ve orijinalliğiyle gönlümüzde taht kurmuş Mafia serisinin özellikle ilk iki oyunu oyun dünyasının efsaneleri arasında yer alıyor. Peki size bu efsanelerin yeniden yapılabiliyor olabileceğini söylesek ne dersiniz? Take-Two Interactive’in ilk oyunlarını içeren marka tescil başvuruları ortaya çıktı.

Rockstar Games ve 2K Games şirketlerini bünyesinde barındıran Take-Two Interactive, yeniden suç oyunlarıyla ilgileniyor gibi görünüyor. Uluslararası video oyun yapımcılığı ve dağıtımcılığı yapan şirket geçtiğimiz ay üçlü marka başvurusunda bulundu. Üç başvuru da Mafia serisini içerdiğinden akıllara birinci ve ikinci oyunun tekrar yapılabileceği olasılığı geldi.

Yapılan ilk iki başvuru Mafia serisinin ilk oyunuyla birlikte tüm seride kullanılan logoyu barındırıyor. İlk başvuruda kullanılan logo seride kullanılan logo ile aynı. Fakat ikinci başvuruda logoda kullanılan yazı tipi daha önce karşımıza çıkmayan bir logoyu meydana getiriyor. Söylentilere göre yeni logo Mafia serisinin dördüncü oyununa da bir işaret olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap