İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Millet 15 Temmuz anmasın’da!

Millet 15 Temmuz anmasın’da!

featured

Başta İstanbul Yenikapı ve Atatürk Havalimanı olmak üzere tüm yurtta millet meydanlara akın etti.

15 Temmuz Milli Birlik Günü sebebiyle Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen Atatürk Havalimanı’nda ve İstanbul Yeni Kapı Miting alanında hain darbe girişimi unutmamak adına oluşturulan etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Yenibosna’da E-5 Karayolu’nda toplanan halk, hep birlikte Atatürk Havalimanı’na yürüdü.

Havalimanına ve Yeni Kapı miting alanına akın eden vatandaşlar, ellerindeki Türk bayrakları ile görsel bir şölen oluştur.

BAŞKAN ERDOĞAN KONUŞUYOR..

“15 Temmuz’da, milletimizin istiklalini ve ülkemizin istikbalini korumak için uçakların, tankların, kurşunların karşısına dikilen kahraman milletimizin her bir ferdini selamlıyorum. Peygamber ocağı TSK’nin ülkesine gönülden bağlı her bir subayını, astsubayını, uzman personelini ve erlerini alınlarından öpüyorum.”
Erdoğan, “O gece dünyaya örnek teşkil edecek bir dik duruş sergileyen medyamıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, aydınlarımıza buradan şahsım ve milletim adına özellikle teşekkür ediyorum. Millet sokakta istiklalini korurken, milletin vekilleri de orada demokrasiye, milli iradeye sımsıkı sahip çıkmıştır.” ifadelerini dile getirdi.

“O müptezeller Türkiye’yi ele geçiremeyecekler”

“O karanlık gecedeki ezan ve selalar kalplerimizi nasıl bütünleştirdiyse bundan sonra da aynı inanç, heyecan, kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.” diyen Erdoğan, “Ruhlarını iblise satanlar var. O müptezeller Türkiye’yi ele geçiremeyecekler.” şeklinde konuştu.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap